PŘIBYSLAV ŘEČICE 3:4

Zhodnocení Boženy Kulichové (divák, Přibyslav): „Zápas jsme vůbec nezvládli, první třetina ještě šla, ale potom jsme seděli neustále na trestné lavici a soupeř toho dokázal využít."

Branky a nahrávky: P. Svoboda 2, Křepinský (Neubauer 2, L. Svoboda) A. Drdla, M. Drdla, F. Šustáček, P. Šustáček (O. Šustáček 2, A. Drdla, M. Drdla, P. Kříž). Rozhodčí: Hájek, Lisa. Vyloučení 8:5, navíc Palán (Přibyslav) 10 min. OT. Využití 1:3. V oslabení 1:0. Diváci: 30. Přibyslav: Bartoš Forman, Křepinský, Koubek, Neubauer, Palán, M. Strašil, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Mich. Teml, Mil. Teml. Řečice: R. Kříž J. Dostál, M. Dostál, A. Drdla, M, Drdla, P. Kříž, Poul, V. Šacl, Šandera, F. Šustáček, M. Šustáček, O. Šustáček, P. Šustáček, Veselý.

V. LOSENICE PÍSEČNÉ 4:5

Zhodnocení Davida Zeleného (hráč, V. Losenice): „Před zápasem bylo Písečné jasným favoritem. My jsme s nimi však hráli dvě třetiny utkání rovnocennou partii. Bohužel nás srazila na kolena smolná branka v posledních minutách, na kterou jsme už nebyli schopní reagovat."

Branky a nahrávky: F. Hromádka, J. Mach, Matěja, L. Pospíchal (J. Hromádka, F. Hromádka, J. Mach, Matěja) Z. Sklenář st. 2, Z. Sklenář ml., J. Sklenář st., Babák (Babák, V. Kopecký, Kotouček, Peňáz, R. Sklenář). Rozhodčí: Hájek, Lisa. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. Diváci: 70. Třetiny: 3:3, 1:1, 0:1. V. Losenice: Josef Rosecký J. Hromádka, F. Hromádka, Kamarád, J. Mach, M. Mach, Matěja, Neubauer, Pátek, L. Pospíchal, Jaroslav Rosecký, V. Rosecký, Zelený. Písečné: Šťastný Babák, Buchta, Černý, Flek, V. Kopecký, L. Kopecký, Kotouček, Peňáz, Z. Sklenář st., Z. Sklenář ml., J. Sklenář st., J. Sklenář ml., R. Sklenář, Vašek, Vojtíšek.

JÁMY OSTROV N. O. 2:5

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): „V první třetině byla hra i skóre vyrovnané. Na začátku druhé jsme se dokonce dostali do vedení. Poté přišla z naší strany řada zbytečných vyloučení, čehož soupeř využil a zápas zlomil na svoji stranu. Pochvala patří našemu brankáři Bencovi, který zabránil ještě většímu gólovému přídělu."

Zhodnocení Jana Paula (vedoucí mužstva, Ostrov): „V zápase jsme měli mírnou převahu, ale soupeřův brankář měl svůj den a až do poloviny duelu držel naděje svého týmu na bodový zisk. Nakonec se nám podařilo brankáře několikrát překonat a odskočit na třígólový rozdíl, který jsme do konce utkání udrželi a zaslouženě vyhráli."

Branky a nahrávky: Nedvěd, Novotný (Doležal, Janů, Novotný) Blaha, Fňukal, Jurek, S. Pelikán, Prokš (Paul 3, Burian, P. Gregar, Němec, Prokš). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení 8:3. Využití 0:2. Diváci: 35. Třetiny: 1:1, 1:3, 0:1. Jámy: Benc Vrbas, Trčka, Titauer, Rezler, Peňáz, Ondráček, Novotný, Nedvěd, Mach, R. Kondrát, Janů, Halouska, Doležal. Ostrov n. O.: M. Gregar Prokš, Pikula, S. Pelikán, P. Pelikán, Paul, Němec, K. Kment, Jurek, P. Gregar, J. Gregar, Fňukal, Dupal, Dostál, Burian, Blaha.

VATÍN PAVLOV 8:2

Zhodnocení Lubomíra Mokrého (zástupce vedoucího mužstva, Vatín): „V utkání, které nebylo pro oko diváka příliš pohledné, jsme byli lepším týmem. V první třetině jsme si vytvořili tříbrankový náskok, který jsme postupně navyšovali až na konečné skóre 8:2."

Branky a nahrávky: V. Macek 3, Láznička, K. Sobotka, Sochor, J. Šíma, Štěpánek (L. Šíma 2, Krejčí, V. Macek, K. Sobotka) Kasal 2 (Jan). Rozhodčí: Lisa, Hájek. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Třetiny: 3:0, 2:1, 3:1. Vatín: Pazour Sochor, Blíženec, Mar. Straka, Müller, Krejčí, Vondrák V. Macek, K. Sobotka, L. Sobotka, Mokrý, Štěpánek, L. Šíma, Láznička, Váša, J. Macek, F. Macek, J. Šíma. Pavlov: Klíma Macek, Nedoma, M. Barták, L. Barták, Bečka, Berka, Černý, J. Doležal, P. Dvořák, R. Dvořák, Havelka, B. Chmelař, Jan, Karásek, Kasal, Lavička, Sokol, Šantrůček.

ŠKRDLOVICE LÍSEK 4:7

Zhodnocení Davida Vetešníka (vedoucí mužstva, Škrdlovice): „Bojovné, vyrovnané a čistě odehrané utkání rozhodl Lísek v první třetině, kdy si vytvořil tříbrankový náskok. V dalším průběhu jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, avšak soupeř si dva body již nenechal vzít."

Branky a nahrávky: J. Janáček 2, M. Jun, J. Podsedník (M. Janáček, M. Jun, Mrkos, Šmahel) Blecha 2, M. Svoboda 2, Dvořák, P. Svoboda, Špatka (Dvořák 3, M. Svoboda 2, Lad. Klusák, Špatka). Rozhodčí: Hájek, Mahel. Vyloučení: 0:2, navíc Lad. Klusák (Lísek) 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 20. Třetiny: 1:4, 2:2, 1:1. Škrdlovice: Wasserbauer I. Podsedník, J. Podsedník, Komínek, P. Jun, P. Jun ml., Mrkos, Musil, M. Jun, Šmahel, Mach, Machovec, Pruger, J. Janáček, M. Janáček, Hromádka, Vetešník. Lísek: Blecha Dvořák, Just, Karásek, Luk. Klusák, Lad. Klusák, Kubík, M. Svoboda, P. Svoboda, Šimeček, Špatka, Vokurka.

SLAVKOVICE VESELÍČKO 1:7

Zhodnocení Tomáše Lišky (vedoucí mužstva Slavkovice): „S lépe hrajícím soupeřem jsme dokázali držet krok pouze první třetinu. V dalších jsme přestali bruslit a Veselíčko začalo navyšovat skóre."

Branky a nahrávky: Štěpánek (Starý) Svatoň 3, Kaláb, Káňa, Pařízek, Uhlíř (Klíma 3x, Pařízek 2x, Blažek, Káňa, Liška). Rozhodčí: Hájek, Lisa. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 40. Třetiny: 1:1, 0:4, 0:2. Slavkovice: Horych Dvořák, Štěpánek, Mrázek, Zavadil, Králíček, Z. Starý, Kordovský, František Skalník, Liška, Sáblík, Mužátko. Veselíčko: Brostík Blažek, Bořil, Glos, L. Kaláb, R. Kaláb, Káňa, Klement, Klíma, Liška, Marek, Pařízek, Svatoň, Šorf, Uhlíř.

ZNĚTÍNEK NOVÁ VES 5:0

Zhodnocení Petra Vaňka (hráč, Znětínek): „Díky rychlé a kombinační hře celého týmu jsme nad soupeřem zaslouženě vyhráli."

Branky a nahrávky: Neubauer 2, Hubený 2, J. Weinhofer (P. Bílek, Diviš, J. Dvořák, Mokrý, Pešek, J. Vaněk, J. Weinhofer). Rozhodčí: Hájek, Štěpánek. Vyloučení: 5:3. Bez využití. Diváci: 25. Třetiny: 1:0, 4:0, 1:0. Znětínek: Mokrý P. Bílek, Diviš, J. Dvořák, Hubený, Křehlík, Neubauer, Pešek, J. Vaněk, P. Vaněk, J. Weinhofer, P. Weinhofer. Nová Ves: Jan Švanda Čech, Krejčí, Malimánek, P. Nečas, L. Novotný, T. Novotný I, T. Novotný II, Peňáz, Šiška.

SVĚTNOV BUKOV 7:0

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Po celý zápas jsme si vytvářeli šance, přesto první třetina skončila bez branek. Od druhé, kdy jsme prolomili zakletí soupeřovi svatyně, jsme již z nasazení neustoupili, zaslouženě vyhráli a brali plný počet bodů. Dík patří i našemu brankáři, který podal dobrý výkon a vychytal letošní první nulu."

Branky a nahrávky: Pošvic 2, Toman 2, Kučka, V. Tlustoš, Tůma (Strnad 3, Pošvic 2, L. Zich, V. Tlustoš, Štefan, Hromádka). Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 55. Třetiny: 0:0, 5:0, 2:0. Světnov: Novák Kuba, Kučka, V. Tlustoš, L. Zich, Strnad, Pošvic, Toman, Straka Tůma, Sáblík, M. Zich, Štefan, T. Mrkos, Hromádka. Bukov: Suchý Jakeš, Novák, Svoboda, Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, Večeřa, Zelený.

RUDOLEC BOHDALEC 1:4

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „Se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze první třetinu, kdy jsme jednogólové manko dotáhli v samotném závěru třetiny po úniku v oslabení. Další góly jsme z podobných dobrých příležitostí nevsítili. Díky oslabené sestavě jsme přestali hokejovějšímu Bohdalci stačit a ten zaslouženě zvítězil."

Branky a nahrávky: R. Vomela A. Chrást, J. Chrást, P. Sklenář, P. Tulis (L. Jaša 2, P. Jaša, V. Jaša, J. Vařejka). Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 68. Třetiny: 1:1, 0:2, 0:1. Rudolec: P. Šutka J. Bernard, A. Boháček, O. Chalupa, R. Chytal, L. Křesťan, Voj. Musil, R. Pejchal, J. Ptáček, Lad. Šerejch, R. Vomela. Bohdalec: A. Chrást J. Chrást, L. Jaša, V. Jaša, P. Jaša, M. Kovář, V. Nedoma, M. Odehnal, P. Sklenář, J. Smažil, T. Šindler, P. Tulis, J. Vařejka.

PŘEDEHRÁVKA 4. KOLA

PÍSEČNÉ VATÍN 4:4

Zhodnocení Vladimíra Černého (vedoucí mužstva, Písečné): „Utkání se nám vůbec nepovedlo, soupeř lépe bruslil, byl důraznější v osobních soubojích. Dělali jsme školácké chyby a měli zbytečná vyloučení, což Vatín trestal. Jen díky dobrému výkonu brankáře a výborné střelecké mušce Zdeňka Sklenáře mladšího jsme uhráli alespoň bod."

Branky a nahrávky: Z. Sklenář ml. 3, J. Sklenář ml. (Z. Sklenář ml., M. Sklenář 2, R. Sklenář) V. Macek, K. Sobotka 2. Štěpánek (Krejčí, V. Macek, K. Sobotka, L. Sobotka). Rozhodčí: Hájek, Rosický. Vyloučení 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 25. Třetiny: 1:1, 2:2, 1:1. Písečné: Jílek (Šťastný) Babák, Buchta, Čech, Flek, Kobza, V. Kopecký, L. Kopecký, Z. Sklenář st., Z. Sklenář ml., J. Sklenář st., J. Sklenář ml., Sklenář R., Vašek, Vávra, Vojtíšek. Vatín: Mokrý Blíženec, Krejčí, Láznička, J. Macek, V. Macek, F. Macek, Muller, K. Sobotka, L. Sobotka, Sochor T. Straka, L. Šíma, Štěpánek, Vondrák.

PÁTEK: Řečice Slavkovice (21.30).

SOBOTA: Ostrov Znětínek (6.00), Bohdalec Jámy (20.15), Lísek Přibyslav (22.00).

NEDĚLE: Olešná V. Losenice (12.00), Pavlov Světnov (17.00), Nová Ves Škrdlovice (18.45), Bukov Rudolec (20.30, všechny zápasy se hrají na ZS ve Žďáře n. S.).