SVĚTNOV – ZNĚTÍNEK 3:2
Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Zápas pro nás začal dobře, ujali jsme se vedení, ale soupeř vyrovnal a ve druhé části dokonce otočil skóre. Utkání se nám díky přesilovkám podařilo znovu obrátit na naši stranu a dotáhnout ho do vítězného konce. Výhra mohla být vyšší, jenže ve třetí třetině se k nám otočilo střelecké štěstí zády."
Branky a nahrávky: Pošvic, Strnad, Vl. Tlustoš (Vondráček 2, Toman, Straka) – Juda, Macek (P. Bílek, Inwald, J. Vaněk). Rozhodčí: M. Hájek, L. Říčan. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Diváci: 21. Třetiny: 1:1, 2:1, 0:0. Světnov: Pokorný – Bernard, Kuba, Kučka, T. Mrkos, Pošvic, Strnad, Straka, Štefan, Vl. Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Znetínek: Mokrý – P. Bílek, Diviš, Inwald, Juda, Křehlík, Oulehla, Pešek, Švoma, Toman, J. Vaněk, P. Vaněk, J. Weinhofer.

RUDOLEC – PŘIBYSLAV 3:4
Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „Gól jsme dokázali vstřelit až na začátku druhé třetiny za stavu 0:2. Chytli jsme se, otočili na 3:2, ale z vedení jsme se dlouho neradovali. Za vyrovnaného stavu jsme zakončili samostatný únik bohužel pouze do břevna a soupeř z pozdějšího závaru v brankovišti pět minut před koncem dotlačil puk za čáru. Stejně jako proti Písečnému jsme koncovku nezvládli, a tyto body nám mohou hodně chybět."
Branky a nahrávky: Voj. Musil, J. Ptáček, D. Zelený (Vlad. Musil 2, R. Pejchal) – L. Svoboda 2, M. Neubauer, M. Teml (C. Křepinský, L. Svoboda, P. Svoboda, M. Vlček). Rozhodčí: M. Hájek, M. Fiksa. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 16. Třetiny: 0:1, 3:1, 0:2. Rudolec: P. Šutka – J. Bernard, R. Chytal, L. Křesťan, Voj. Musil, Vlad. Musil, R. Pejchal, J. Ptáček, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela, D. Zelený. Přibyslav: Z. Benák, K. Hájek, C. Křepinský, L. Koubek, P. Musil, M. Neubauer, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, J. Škareda, M. Teml, R. Teml, M. Vlček.

PAVLOV – ŘEČICE 2:7
Zhodnocení Pavla Černého (brankář, Pavlov): „Není co hodnotit. Byla to tragédie!"
Branky a nahrávky: J. Chmelař, Pokorný – O. Šustáček 3, P. Šustáček 2, F. Šustáček, Drdla (Havelka, Pokorný, R. Dvořák – Drdla 3, O. Šustáček, Veselý). Rozhodčí: Zelený, Fiksa. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1, V oslabení: 0:2. Třetiny: 1:3, 1:3, 0:1. Pavlov: Černý – P. Dvořák, R. Dvořák, Barták, Berka, Havelka, Pokorný, Sokol, P. Karásek, J. Chmelař, B. Chmelař, Kadlec, Lavička, M. Šantrůček, P. Šantrůček. Řečice: Kříž – J. Dostál, M. Dostál, Drdla, Kaláb, J. Poul, P. Poul, O. Poul, Šacl, J. Šandera, O. Šandera, Veselý, O. Šustáček, P. Šustáček, F. Šustáček.

BUKOV – V. LOSENICE 2:5
Zhodnocení Karla Nováka (Bukov): „Soupeř byl po celý zápas o trochu lepší a využil svoje šance. Nám se podařilo hrát jenom určité výseky utkání.
Branky a nahrávky: Sýkora, J. Trávníček (Uchytil, P. Šikula) – F. Hromádka 3, Jonák, Vencálek (J. Hromádka 2, Matěja, A. Pátek). Rozhodčí: M. Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 32. Třetiny: 0:1, 1:2, 1:2. Bukov: Matoušek – Sýkora, Augustin, Hofman, Kubský, K. Kovář, Novák, M. Svoboda st., M. Svoboda ml., F. Šikula, P. Šikula, Uchytil, Štěpánek, J. Trávníček, T. Trávníček, Smažil. V. Losenice: Milan Mach – Bureš, F. Hromádka, J. Hromádka, Jonák, Kamarád, J. Mach, Mich. Mach, Matěja, P. Neubauer, J. Ondráček, A. Pátek, Z. Pospíchal, Jar. Rosecký, V. Rosecký, Vencálek.

NOVÁ VES – JÁMY 6:0
Zhodnocení Lukáše Čecha (hráč, Nová Ves): „V utkání jsme byli lepším mužstvem. Vyhráli jsme zaslouženě."
Branky a nahrávky: Zdražil 3, T. Novotný I 2, J. Nečas (Čech 3, Babjačok). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 12. Třetiny: 1:0, 3:0, 2:0. Nová Ves: R. Novotný – Babjačok, Bureš, Čech, Fuksa, Kužel, J. Nečas, P. Nečas, T. Novotný I, Zajíček, Zdražil. Jámy: Benc – Doležal, Dvořák, Halouska, Klement, Kondrát, Kubíček, Nedvěd, Novotný, Peňáz, Stehlík, Švoma, Vlček.

ŠKRDLOVICE – SLAVKOVICE 5:7
Branky a nahrávky: M. Jun 2, Vetešník 2, I. Podsedník (Fenyk, Hutlas, P. Jun st., Žák) – Sáblík 2, Štěpánek 2, Z. Starý, Mrázek, Chalupa (Chalupa 2, Mrázek 2, Nekvinda, F. Skalník). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 22. Třetiny: 2:3, 2:2, 1:2. Škrdlovice: Wasserbauer – I. Podsedník, J. Podsedník, Musil, Janáček, Pruger, Machovec, P. Jun ml., P. Jun st. M. Jun, Hutlas, Hromádka, Fenyk, Komínek, Pešl, Vetešník, Žák. Slavkovice: Bukáček – Dvořák, Chalupa, Horych, Hudeček, Kordovský, Liška, Mrázek, Nekvinda, Sáblík, F. Skalník, Z. Starý, Štěpánek.

VESELÍČKO – OLEŠNÁ 13:0
Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): „První třetinu jsme začali velmi aktivně a proměnili jsme spoustu gólových šancí. Ve zbytku utkání jsme skóre ještě navýšili a duel v klidu dohráli."
Branky a nahrávky: Liška 3, Bořil 3, Pleva 3, Svatoň, R. Kaláb, Kasal, Klement (Klement 3, Bořil 2, Svatoň 2, Blažek, D. Blažíček, Král, Liška, Pleva). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 2:1. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 19. Třetiny: 6:0, 4:0, 3:0. Veselíčko: Brostík – Šorf, Bořil, Král, Klíma, Blažek, Svatoň, Liška, Klement, Pleva, Kasal, R. Kaláb, Klement. Olešná: Nečas – Beneš, Dvořák, Humpolíček, Jelínek, Macek, Pazour, Procházka, Z. Sláma, Solař, Starý, Suchý, P. Svoboda.

OSTROV – LÍSEK 2:8
Zhodnocení Ivo Dupala (hráč, Ostrov): „Po vyrovnané první třetině se lépe bruslící a kombinující hráči Lísku dostali do tříbrankového vedení, které v poslední třetině ještě navýšili a zaslouženě zvítězili."
Branky a nahrávky: Petr Burian, Němec (Dostál, S. Pelikán) – J. Šimeček 3, M. Svoboda 3, P. Prudký, Mich. Svoboda (Matuška, Navrátil, P. Prudký 2, Mich. Svoboda 2, Mar. Svoboda, J. Šimeček, Tomášek, Dvořák). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci: 26. Třetiny: 1:1, 0:3, 1:4. Ostrov: Suchý – Pav. Burian, Petr Burian, Dostál, Dupal, J. Gregar, Němec, Paul, J. Pelikán, S. Pelikán, Prokš. Lísek: Chocholáč – Blecha, Dvořák, Matuška, Navrátil, P. Prudký, Skřepek, Mar. Svoboda,Mich. Svoboda, Šimeček, Tomášek, Vokurka.

BOHDALEC – PÍSEČNÉ 10:1
Zhodnocení Vladimíra Nedomy (hráč, Bohdalec): „Od začátku utkání se Písečnému nedařilo chytit správný rytmus a po prvních třech obdržených brankách nedokázalo zastavit nápor vítězně naladěného Bohdalce."
Branky a nahrávky: J. Chrást 5, Jakeš 2, Jin. Vařejka 2, Jar. Večeřa ml. (J. Nedoma 4, T. Nedoma 3, J. Chrást 2, V. Nedoma 2, Jar. Večeřa st., Jar. Večeřa st.) – Kotouček (Jiří Sklenář ml.). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Diváci: 63. Třetiny: 6:0, 3:0, 1:1. Bohdalec: Majtner – J. Chrást, Jakeš, T. Nedoma, V. Nedoma, Smažil, Šindler, Tulis, Vařejka, Jar. Večeřa ml., Jar. Večeřa st. Písečné: Šťastný, Stemberk – Buchta, J. Černý, Flek, Kobza, V. Kopecký, L. Kopecký, Kotouček, Peňáz, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský.

1. Bohdalec      3 3 0 0  25:5   6
2. Světnov       3 3 0 0  19:6   6
3. Lísek             3 2 1 0  15:8   5
4. Nová Ves      3 2 1 0  13:6   5
5. Škrdlovice    3 2 0 1  18:9   4
6. Vatín             2 2 0 0   8:1   4
7. Rudolec        4 2 0 2 15:13  4
8. Ostrov          3 2 0 1 11:13  4