HOKEJOVÁ 2. LIGA, SKUPINA VÝCHOD - 43. KOLO
TECHNIKA BRNO – VYŠKOV 6:7
Branky a nahrávky: 12. Martinec (E. Pospíšil), 7. E. Pospíšil, 16. P. Čermák (T. Pigl), 19. Benýšek (Martinec, E. Pospíšil), 55. P. Čermák (K. Holík), 60. Martinec (E. Pospíšil, T. Handl) – 6. A. Popelka (Studený, Hefka), 10. J. Štefka (Tomajko), 14. Sebera, 32. Tomajko (J. Štefka), 34. Komínek (Krejčiřík, Lehečka), 41. Lehečka (Komínek, A. Popelka), 48. Lehečka (Komínek).

ŠUMPERK – KOPŘIVNICE 2:5
Branky a nahrávky: 14. Šišolák (P. Kubíček, Vachutka), 51. Jaroš (Dudycha) – 2. Indrst (Kelnar), 27. Pastor (Pindel), 45. O. Sluštík (Suchý, Hlaváč), 58. Brodek (Indrst, Pindel), 60. O. Sluštík (Pindel).

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 1:7
Branky a nahrávky: 32. Doležal (Paleček) – 13. Bureš (Tecl, J. Novák), 16. Pártl (Endál, A. Dvořák), 17. Tecl (Voříšek, J. Novák), 28. Havlát (A. Dvořák, Dymák), 32. P. Kuchta (Bureš, J. Novák), 34. Valášek (Voříšek), 60. Tecl (Valášek, Vaněček).

OPAVA – HAVÍŘOV 1:3
Branky a nahrávky: 48. Beránek (Häring, Adamec) – 6. Spratek (Klimša, Franek), 22. Spratek (Franek, Bednář), 60. Franek (Bednář, Mrva).

NOVÝ JIČÍN – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:6
Branky a nahrávky: 29. P. Svoboda (Kafka, Kuboš), 56. J. Sluštík (Flok, Dudáš), 56. Gebauer (J. Holáň, D. Handl) – 3. Melenovský (Finsterle, Matějček), 18. Stodůlka (Vaňo), 21. Vaňo (Stodůlka, Martiník), 26. Vavřík (Vaňo), 52. Vaňo, 53. Martiník (Finsterle, Melenovský).

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HODONÍN 2:4
Branky a nahrávky: 54. Půhoný (Jícha), 59. Půhoný (Pleva) – 3. P. Krejčí (Huňady), 52. Zaichyk (Dobiáš, Laciga), 55. Talafa (Laciga, Dobiáš), 60. M. Novák (Talafa, M. Mach).

TABULKA
 1. Havířov 43 35 2 4 2 253:98 113
 2. Vyškov 43 26 4 3 10 216:148 89
 3. Hodonín 43 18 8 2 15 147:129 72
 4. Opava 43 18 6 3 16 137:130 69
5. H. BROD 43 20 2 1 20 148:135 65
 6. Nový Jičín 43 17 3 2 21 142:157 59
 7. ŽĎÁR N. S. 43 17 2 3 21 145:181 58
 8. Kopřivnice 43 12 6 7 18 155:169 55
 9. Šumperk 43 12 6 6 19 134:158 54
10. Technika Brno 43 15 1 2 25 116:167 49
11. Val. Meziříčí 43 11 3 9 20 123:164 48
12. VEL. MEZIŘÍČÍ 43 12 2 3 26 120:200 43

Program závěrečného 44. kola základní části 2. ligy – skupiny Východ (sobota 9. března v 17.00): Nový Jičín – Vyškov, Valašské Meziříčí – Hodonín, Šumperk – Technika Brno, Opava – ŽĎÁR N. S., Havířov – VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Kopřivnice – HAVLÍČKŮV BROD.