Na hostování do konce sezony pak zamířil z extraligového Chomutova na Bouchalky gólman Milan Řehoř. Žďárský odchovanec se vrací na známá místa přesně po deseti letech.

„Měl jsem nějaké nabídky, ale žádná z nich nebyla podle mých představ. K tomu jsem musel připočíst, že syn nastupuje do školy a potřebuje mít nějaké zázemí. Proto jsem se rozhodl být s rodinou, ale také vrátit Žďáru to, co mi dal," vysvětlil své rozhodnutí dvaatřicetiletý gólman pro klubový web.

Premiéra v novém dresu mu však příliš nevyšla. Plameny totiž doma Kolínu po dramatickém průběhu podlehli 3:4.

„Musím kluky pochválit, hráli fantasticky, až na ten lehký výpadek ve druhé třetině. Ale ukázali, že tento tým má obrovskou sílu a když zapracujeme na detailech, tak určitě půjdeme nahoru. Bohužel rozhodující čtvrtý gól jde na můj vrub, podobně jako první, tam jsem se nechal napálit. Je to ale sport, musíme zatnout zuby a makat dál. Jsem přesvědčený, že se to otočí a přikloní se k nám i štěstí," nehází flintu do žita ostřílený brankář.

Do týmu zapadl Řehoř velice rychle a pochvaloval si, jak dobrá nálada panuje v kabině. „Myslím, že kluci tady jsou výborní, s některými jsem se vídal, i když jsem tady dlouho nepůsobil," říká nová posila Žďáru, která by měla pomoci k dobrým výsledkům, ale i k lepší defenzivní hře týmu, ve které jsou občas mezery.

„Chci bojovat a něco předvést fanouškům. Za sobotu se jim musím trochu omluvit, nebylo to to pravé. Bohužel jsem absolvoval pouze dva tréninky, ale na to se nemohu vymlouvat, musím si zvyknout,"tvrdí Řehoř.

Zítra Plameny vyráží do Tábora, na půdu předposledního celku tabulky. „Myslím, že tým jde nahoru, jedeme tam pro nějaký bod," dodal Milan Řehoř.