V průběhu letošní sezony dostal Milan Řehoř nabídku obléci dres svého mateřského klubu. „Jsem tady doma, takže se mi tu hodně líbí. Jsem maximálně spokojený, je to jednoduché," říká Řehoř.

K týmu Plamenů se Řehoř připojil jako reakce na dvaadvacet inkasovaných branek během úvodních čtyřech kol. „Tady je opravdu skvělý mužstvo. Ve třetích třetinách jsme schopní ty týmy přebruslovat, a to například i Havlíčkův Brod, který trénoval i v létě na ledě. Je tu obrovská síla, ale bohužel nám zatím dělá obrovský problém naše hlava, která nás dostává na kolena. Až se nám to srovná v hlavách po celých šedesát minut, tak to bude šlapat a body budou narůstat daleko víc," věří Řehoř, pro kterého není druhá liga jednoduchá. „Bojím se říct, že jsem se vlastně bál toho, do čeho jdu, protože jsem delší dobu nechytal. Pro golmana, ačkoliv se to nezdá, platí čím nižší soutěž, tím je to těžší," tvrdí Řehoř.

Na ligu a celkově na herní zátěž si musel dvaatřicetiletý brankář opět zvykat. „Měl jsem v sobě dva tréninky s týmem, takže ten první zápas byl divokej. I když jsem měl natrénováno, tak herní situace a kombinace se musí osahat v zápasech. Musel jsem si zvyknout na tu soutěž, ale po dvou zápasech to šlo stále nahoru."

Zkušený bývalý extraligový brankář svému týmu věří, a nebojí se, že by nezačal pravidelně vyhrávat. „Jak jsem říkal, tady je obrovsky silný mužstvo, a pokud budeme k zápasům přistupovat tak jak například s Havlíčkovým Brodem, nevidím důvod, proč bychom neměli bodovat," myslí si Řehoř, jenž také zjišťuje, že mezi jednotlivými týmy jsou rozdíly minimální. „Všechny týmy ještě neznám, ale ty výsledky jsou vyrovnané, takže vyhrát a prohrát se může s každým."