BOHDALEC – ŠKRDLOVICE 9:3

Branky a nahrávky: P. Jaša 3, J. Chrást, A. Chrást, L. Jaša, V. Nedoma, Šindler, J. Večeřa. (J. Chrást 3, P. Jaša 2, Barták, A. Chrást, L. Jaša, V. Jaša, V. Nedoma, J. Večeřa) – Cyrmon, M. Janáček, I. Podsedník. (Hutlas, Musil, Pazour, Pruger). Třetiny: 6:0, 0:1, 3:2. Nejlepší hráči: V. Nedoma – Cyrmon.

OSTROV N. O. – ŘEČICE 3:3

Branky a nahrávky: Kovář 2, Petr Burian (Fňukal, Havlíček) – J. Dostál, P. Kříž, O. Poul. Třetiny: 3:0, 0:1, 0:2. Nejlepší hráči: Havlíček – P. Kříž.

ZNĚTÍNEK – SVĚTNOV 3:6

Branky a nahrávky: J. Vaněk 2, M. Nevěčný (M. Nevěčný, J. Vaněk) – J. Strnad 2, J. Hrnčíř, J. Kuba, M. Neuman, L. Zich (J. Kuba 2, J. Hrnčíř, M. Neuman, J. Strnad, J. Straka, V. Tlustoš). Třetiny: 0:2, 1:4, 2:0. Nejlepší hráči: J. Vaněk – J. Kuba.

PAVLOV – PŘIBYSLAV 1:6

Branky a nahrávky: Hron (Kabelka) – Forman 2, Doležal, J. Musil, Paul, M. Teml (R. Teml 2, L. Svoboda, Strašil, P. Neubauer, Doležal). Třetiny: 0:4, 0:1, 1:1 Nejlepší hráči: Hron – Kárník.

VATÍN – NOVÁ VES 6:1

Branky a nahrávky: L. Váša 2, L. Sobotka, Pešek, Hubený, A. Váša, (L. Váša, Krejčí, J. Váša, A. Váša, Hubený) – D. Starý (Zdražil). Třetiny: 4:0, 1:1, 1:0. Nejlepší hráči: Krejčí – Benc.

RUDOLEC – VESELÍČKO 8:2

Branky a nahrávky: Klimeš 2, B. Křesťan 2, L. Křesťan 2, T. Vomela, Chalupa (Boháček 2, Pejchal 2, L. Šerejch, M. Vomela, Zelený 3) – Bořil 2 (Peňáz). Třetiny: 1:0, 3:2, 4:0. Nejlepší hráči: B. Křesťan – Bořil.

1. Přibyslav 8 8 0 0 44:12 16

2. Vatín 7 6 1 0 42:16 13

3. Rudolec 8 5 1 2 44:22 11

4. Bohdalec 7 5 0 2 37:19 10

5. Světnov 7 5 0 2 38:22 10

6. Znětínek 8 4 0 4 41:31 8

7. Ostrov n. O. 7 3 1 3 24:23 7

8. Nová Ves 8 3 0 5 27:41 6

9. Veselíčko 7 2 0 5 31:44 4

10. Škrdlovice 7 2 0 5 18:34 4

11. Řečice 8 1 1 6 15:42 3

12. Slavkovice 7 1 0 6 16:40 2

13. Pavlov 7 1 0 6 15:46 2

Program 9. kola VHL (pátek 6. – neděle 8. prosince): Řečice – Pavlov (pá, 20.30), Veselíčko – Bohdalec (so, 18.45), Slavkovice – Znětínek (so,

20.30), Světnov – Rudolec (ne, 7.45), Škrdlovice – Ostrov (ne, 19.00), Přibyslav – Vatín (ne, 20.45).

Nejlepší střelci

1. L. Pošvic (Světnov) 15

2. L. Jaša (Bohdalec) 14

3. T. Vomela (Rudolec) 11

4. P. Forman (Přibyslav) 10

5. P. Jaša (Bohdalec) 9

L. Váša (Vatín) 9

M. Nevěčný (Znětínek) 9

J. Vaněk (Znětínek) 9

9. J. Weinhofer (Znětínek) 8

10. J. Doležal (Přibyslav) 7

Kanadské bodování

1. L. Jaša (Bohdalec) 20 (14+6)

2. L. Pošvic (Světnov) 18 (15+3)

3. J. Vaněk (Znětínek) 18 (9+9)

4. M. Nevěčný (Znětínek) 17 (9+8)

5. P. Jaša (Bohdalec) 16 (9+7)

6. P. Forman (Přibyslav) 14 (10+4)

7. A. Boháček (Rudolec) 14 (3+11)

8. T. Vomela (Rudolec) 13 (11+2)

9. L. Váša (Vatín) 11 (9+2)

10. D. Zelený (Rudolec) 11 (2+9)