Gólová přestřelka totiž dospěla až do prodloužení, v němž byli šťastnější hráč Boskovic. Rozhodující pátý duel se hraje v neděli od 17.30 na ledě Horáckého hokejového klubu.

BOSKOVICE - VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:6 PP

STAV SÉRIE: 2:2

Branky a nahrávky: 2. Pelikán (Bednář, Dufek), 11. Pelikán (Bednář), 34. Šmíd (Pelikán, Karný), 37. Karný (Bednář, Pelikán), 46. Pelikán, 55. Skácel (Krejčiřík), 62. Skácel (Hnilička) - 9. T. Střecha (M. Juda, P. Vlašín), 17. M. Juda (T. Střecha, Peschout), 22. Sobotka (Bula, Pejchal), 22. F. Střecha (Šerý), 23. Ambrož (Šerý), 44. Bula (Pejchal, P. Vlašín). Rozhodčí: Brzobohatý, Kohoutek - Bačák, Olšar. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 258. Třetiny: 2:2, 2:3, 2:1 - 1:0. Velké Meziříčí: J. Juda (Šoustal) - Slabý, P. Vlašín, Šerý, Šimka, Burian, Ambrož - Peschout, M. Juda, T. Střecha, Pejchal, Bula, Sobotka, M. Vlašín, F. Střecha, Maštera, Roupec, Rozmarín, Strnad.

Házenkáři Nového Veselí (v červeném) uzavřou základní část letošní sezony domácím duelem proti Plzni.