ŽĎÁR N. S. - OPAVA 3:4 sn.

Ve vyrovnaném utkání domácí Plameny dvakrát vedly, hokejisté Slezanu ale pokaždé přispěchali s odpovědí. K rozhodnutí oběma týmům nestačilo vedle normální hrací doby ani prodloužení, o osudu zápasu tak rozhodovaly nájezdy. Hosté při nich byli dvakrát úspěšní, naopak střelci Žďáru na gólmana Opavy ani jednou nevyzráli. „Utkání se divákům muselo líbit, mělo to tempo. Za přístup a to, jak zápas odehráli, musím celé mužstvo pochválit. Daleko více jsme se tentokrát tlačili do střelby, bylo vidět, že chceme zvítězit. Po zápase jsem hráčům neměl co vytknout, nájezdy už jsou pokaždé loterií,“ hodnotil zápas kouč Plamenů Radek Haman, který už vyhlíží další duel.

„Každý zápas je pro nás nyní důležitý, ale musíme se dívat sami na sebe. Teď jedeme na led posledních Moravských Budějovic, kde potřebujeme naplno bodovat. Pokud chceme do play-off, a my chceme, tak je pro nás povinností zvítězit. Nesmíme ale utkání podcenit.“

Branky a nahrávky: 32. Kališ (Adam), 34. Lojek (Kovářů, Heinrich), 43. Chlubna (Wasserbauer, Adam) – 16. Petr (Hendrych, Chalupa), 38. Gulda (Hendrych, Wolf), 51. Rousek, rozh. nájezd Rousek. Rozhodčí: Maršálek - Horký, Roupec. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 2:1, 1:1 – 0:0. Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Spálovský, Koželuh, Pleva, Kališ, Lojek, Jenáček – Adam, Chlubna, Kunstmüller, Medek, Kadleček, Jícha, Kovářů, Gregar, Prokš, Heinrich, Wasserbauer, Bureš.