Obrovskou bojovnost ukázal Lísek, který ještě minutu před koncem zaostával za Ostrovem o dvě branky, přesto dovedl první čtvrtfinále do samostatných nájezdů, v nichž prokázali jeho střelci šikovnější ruce. V problémech je Světnov, loňský mistr doplatil s Rudolcem na neproměňování šancí, padl rovněž na nájezdy a v sobotu bude odvracet nečekaně rychlé vyřazení.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF

OSTROV – LÍSEK 4:5 SN

Zhodnocení Petra Jurka (vedoucí mužstva, Ostrov): „Ve vyrovnaném a bojovném utkání jsme ještě minutu před koncem vedli 4:2, ale po našich zbytečných chybách dokázal soupeř srovnat. V nájezdech už Lísek tahal za delší konec a v utkání zvítězil.“

Branky a nahrávky: Buchta 2, V. Burian, Němec (Vl. Burian 2, R. Burian, P. Burian, Fňukal, Kovář) – Špatka 2, Horák, Navrátil (Horák 2, Matuška, P. Prudký, Mar. Svoboda, Vokurka). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. Diváci: 106. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:2. Stav série: 0:1. Ostrov: Švanda, Suchý – Buchta, Pav. F. Burian, V. Burian, Petr Burian, Dostál, Fňukal, P. Gregar, Z. Gregar, Kment, Kovář, Němec, Paul, S. Pelikán. Lísek: Kubík – Dvořák, Horák, Matuška, Navrátil, P. Prudký, Skřepek, Mar. Svoboda, Mich. Svoboda, Špatka, Uhlíř, Vokurka.

BOHDALEC – PŘIBYSLAV 6:5

Zhodnocení Vladimíra Jaši (vedoucí mužstva, Bohdalec): „K vidění bylo rychlé utkání plné pohledných hokejových akcí. Po našem podařeném začátku se Přibyslav vrátila ve druhé třetině do zápasu a duel zdramatizovala.“

Branky a nahrávky: O. Jakeš 2, Večeřa ml. 2, L. Jaša, Šindler, (P. Jaša, Smažil) – Forman 2, Neubauer, L. Svoboda, Mich. Teml (Forman 2, M. Strašil, P. Svoboda, T. Svoboda). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:2. Diváci: 80. Třetiny: 3:0, 2:4, 1:1. Stav série: 1:0. Bohdalec: Majtner – J. Chrást, Jakeš, L. Jaša, P. Jaša, Kovář, V. Nedoma, T. Nedoma, Smažil, Šindler, D. Tulis, J. Večeřa, J. Večeřa ml. Přibyslav: Hájek – Benák, Forman, J. Musil, P. Musil, Neubauer, Novotný, M. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Škorpík, Mich. Teml, R. Teml.

ZNĚTÍNEK – VATÍN 1:4

Zhodnocení Petra Vaňka (hráč, Znětínek): „V úvodu zápasu jsme dostali dva rychlé góly a to se odrazilo na průběhu hry. Soupeř byl houževnatý a nám se nepodařilo proměňovat šance. Až ke konci utkání jsme korigovali výsledek, ale na obrat v utkání již bylo pozdě.“

Branky a nahrávky: Diviš (J. Macek) – Pešek 2, Krejčí, Láznička (Hubený 3, Láznička 2, Muller). Rozhodčí: Hájek, Štěpánek. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 125. Třetiny: 0:2, 0:1, 1:1. Stav série: 0:1. Znětínek: Mokrý – Diviš, J. Dvořák, P. Dvořák, J. Fabík, Inwald, Křehlík, Macek, Neubauer, Oulehla, Pešek, Toman, J. Vaněk, P. Vaněk. Vatín: Pazour – Blíženec, Hubený, Krejčí, Láznička, J. Macek, Mokrý, Muller, Pešek, L. Sobotka, Sochor, J. Šíma, L. Šíma, Štěpánek, A. Váša, Vondrák.

SVĚTNOV – RUDOLEC 1:2 SN

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „V zápase, ve kterém jsme měli více ze hry, se nám nedařilo proměnit naše šance. Rudolci jsme hrubkou nabídli gól a utkání dospělo k samostatným nájezdům. Naše střelecká nemohoucnost se bohužel projevila i při nich, ani jeden jsme neproměnili, a proto soupeř ukořistil první vítězství.“

Branky a nahrávky: Vl. Tlustoš (Tůma) – Vo. Musil, rozhodující nájezd Zelený. Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 9:5. Bez využití: 0:0. Diváci: 115. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:0. Světnov: Pokorný – Bernard, Drejček, Hodonský, Kuba, Kučka, Mifka, T. Mrkos, Pošvic, Sáblík, Strnad, Štefan, Vl. Tlustoš, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Rudolec: Šutka – Bernard, Chalupa, Chytal, Klimeš, L. Křesťan, Vo. Musil, Vl. Musil, Pejchal, Ptáček, La. Šerejch, Lu. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela, Zelený.

SKUPINA O 9. AŽ 12. MÍSTO

ŠKRDLOVICE – PÍSEČNÉ 2:4

Branky a nahrávky: M. Jun, Žák (Fenyk 2) – Černý, Z. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář (Kobza 2, M. Sklenář, R. Sklenář). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 7:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 25. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2. Škrdlovice: Pelikán – Berger, Fenyk, I. Podsedník, M. Jun, Machovec, Hutlas, P. Jun ml., Pruger, Jun st., Pešl, Vetešník, Žák. Písečné: Černý – Flek, Kobza, L. Kopecký, Peňáz, Z. Sklenář, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář, Šťastný, Vávra.

SKUPINA O 13. AŽ 16. MÍSTO

VESELÍČKO – V. LOSENICE 4:5

Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): „Celý zápas byl vyrovnaný až do konce. O vedení se oba týmy přetahovaly. Nakonec byla o jeden gól šťastnější Velká Losenice.“

Branky a nahrávky: Kasal 2, Kratochvíl, Peřina (Liška, Pleva) – A. Pátek 2, Z. Pospíchal, P. Neubauer, T. Hromádka (P. Neubauer 3, J. Hromádka 2, Z. Pospíchal 2, F. Hromádka). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 23. Třetiny: 2:2, 1:2, 1:1. Veselíčko: Brostík – Glos, Klíma, R. Kaláb, Blažek, Kratochvíl, Pleva, Peřina, Kasal, Liška, Uhlíř. V. Losenice: Mil. Mach – Bureš, F. Hromádka, J. Hromádka, T. Hromádka, J. Mach, Mich. Mach, P. Neubauer, J. Ondráček, A. Pátek, Z. Pospíchal, V. Rosecký, Vencálek.

BUKOV – SLAVKOVICE 3:2

Zhodnocení Karla Nováka (Bukov): „Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali zvítězit.“

Branky a nahrávky: F. Šikula 2, K. Kovář (J. Trávníček 2, Večeřa, K. Kovář) – Chalupa, Štěpánek (F. Skalník). Rozhodčí: M. Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 6. Třetiny: 2:2, 0:0, 1:0. Bukov: Matoušek – K. Kovář, Kubský, Smažil, M. Svoboda ml., Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, T. Trávníček, Uchytil, Večeřa, Zelený. Slavkovice: Horych – Bukáček, Chalupa, Králíček, Jaitner, Kordovský, Liška, Mikeš, Peňáz, Sáblík, F. Skalník, J. Skalník, Z. Starý, Štěpánek.