„Jablonec se u nás prezentoval velmi kvalitním výkonem, bude to velice těžký protivník,“ poznal trenér Plamenů Michal Konečný.

Jak už je v posledních sezonách žďárskou tradicí, také v play-off se mohou diváci spolehnout na to, že v zápasech Plamenů uvidí hodně branek. Nedělní podvečer toho byl jasným důkazem, vždyť brankové světlo se během šedesáti minut rozsvítilo hned v deseti případech.

Nový seriál Naše školka připomíná dětem i jejich rodičům čas strávený v mateřince. Fotky tříd vycházejí v tištěném i webovém vydání Deníku.
Školky mají svá tabla! Představíme děti z MŠ Bobrová

„Pomohla nám první třetina, v níž jsme skórovali čtyřikrát. Za stavu 4:1 jsme ve druhé třetině měli puk dvakrát před prázdnou brankou hostů, jenže jsme gól ani v jednom případě nedali, naopak jsme paradoxně sami inkasovali. Ve třetí třetině jsme zvýšili na 5:3, hosté po naší nedůslednosti opět snížili. Závěr zápasu už jsme si ale pohlídali,“ hodnotil výhru 6:4 kormidelník Žďáru.

ČEKÁ JE MENŠÍ HŘIŠTĚ

Série pokračuje druhým zápasem v úterý od 18.00 na ledě Jablonce. „Nikdy jsem tam nebyl, ale kluci mi říkali, že prý je tam menší kluziště, něco jako v Moravských Budějovicích. Čeká nás tedy velice bojovný zápas, plný osobních soubojů a nasazení. Musíme se na to připravit a vyrovnat se s tím,“ řekl bojovně naladěný Michal Konečný, který by rád pokračoval v dosavadní stoprocentní bilanci jeho oveček v letošním play-off.

„Na řadě jsou hráči Jablonce, kteří jsou po úvodní prohře pod větším tlakem. Ukázali však, že mají zkušené mužstvo, čekají na naše chyby, dopředu jsou velice nebezpeční. Bude to u nich velice těžký zápas, ale já věřím, že se střelecky opět prosadíme a dokážeme vyhrát i v Jablonci. Sérii bychom pak zkusili ve čtvrtek doma rozhodnout.“

Velikonoční jarmark se v novoměstském Horáckém muzeu koná rok co rok.
V Horáckém muzeu předvede na Zelený čtvrtek své umění třináct řemeslníků