KOLÍN - ŽĎÁR N. S. 1:3

Odvetné utkání začalo lépe pro domácí Kozly, když po vyhrané první třetině odcházeli do kabin o gól spokojenější, v 19. minutě otevřel skóre zápasu Stehlík. V prostřední části však hosté skore dvěma góly otočili. Ve 23. minutě vyrovnal Gregar a přesně v polovině zápasu se o vítězný gól postaral nováček žďárského celku, Dominik Adam - 1:2. Pojistka na vítězství přišla patnáct vteřin před závěrečnou sirénou, kdy ještě rozvlnil síť domácí branky Prokš.

Branky a nahrávky: 19. Stehlík (Martínek, Procházka) – 23. Gregar (Bureš), 30. Adam (Prokš, Wasserbauer), 60. Prokš (Jícha). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 0:2, 0:1. SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp – Pleva, Kolda, Koželuh, Čermák, Wasserbauer, Pazourek, Adam, Prokš, Bureš, Heinrich, Chlubna, Kunstmuller, Jícha, Knap, Gregar, Sokolík.