Ve středeční dohrávce odloženého utkání 16. kola druhé ligy přivítali hokejisté Žďáru nad Sázavou soupeře z Hodonína. A neukázali se jako příliš vzorní hostitelé, když celek z jižní Moravy zdolali 5:2.

Výhra Plamenů se ovšem nerodila lehce. Hosté totiž během úvodní dvacetiminutovky dvakrát vedli, podařeným závěrem se ovšem domácím povedlo ještě do první sirény skóre otočit na 3:2.

V dalších dvou třetinách Žďár přidal po jednom zásahu a ziskem tří bodů za výhru 5:2 si upevnil třetí místo v tabulce.

Výkon však měl k ideálu daleko. „Za výhru jsme rádi, ale náš výkon nebyl optimální. Proto nemá cenu jej více rozebírat,“ krátce zhodnotil utkání kouč Plamenů Martin Sobotka.

HOKEJ - 2. LIGA
ŽĎÁR N. S. – HODONÍN 5:2
Branky a nahrávky: 14. Gregar (Wasserbauer, Pražák), 19. Kovářů (Wasserbauer, Čermák), 20. Jícha (Gregar, Štola), 27. Štola (Macek), 54. Štěpánek – 4. Dřímal (Dobša), 11. Komínek (Mikulík). Rozhodčí:Held – Čelechovský, Blažek. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 348. Třetiny: 3:2, 1:0, 1:0. Žďár nad Sázavou: Sláma – Macek, Pleva, Lojek, Vašíček, Pražák, Půža – Adam, Gregar, Štola, Wasserbauer, Čermák, Jícha, Kovářů, Štěpánek, Bureš.