Proti Světnovu se sice díky produktivitě Tomášů Novotných držela, ale ani jejich pět gólů lídra nesestřelilo. Bitva dvou aspirantů na závěrečné boje o umístění ve skupině o 17. až 19. místo suverénně vyzněla pro Bukov, který si po pěti porážkách vylepšil náladu popravou Olešné 9:0, pod kterou se pěti góly podepsal osmnáctiletý Ondřej Jakeš. Husarský kousek se povedl Lísku. Jeho hráči se nechali v utkání osmkrát vyloučit, hlavu si s tím však nelámali a dlouhé minuty v oslabení vyhráli 4:2.

ZNĚTÍNEK ŘEČICE 5:2

Zhodnocení Petra Vaňka (hráč, Znětínek): „V letošním ročníku se nám daří vstřelit rychlý gól v úvodu utkání. S Řečicí tomu nebylo jinak. Vedení v zápase jsme si udrželi, ale ve druhé třetině jsme měli namále, když soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Pochvalu si zaslouží náš náhradní brankář Křesťan, předvedl skvělý výkon."

Branky a nahrávky: J. Vaněk 2, Juda, Pešek, Vokoun (Neubauer 2, Juda, Křehlík, Vokoun) M. Drdla, F. Šustáček (Michal). Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 16. Třetiny: 1:0, 3:2, 1:0. Znětínek: Křesťan P. Bílek, Diviš, P. Dvořák, Inwald, Juda, Křehlík, Neubauer, Oulehla, Pešek, Toman, J. Vaněk, P. Vaněk, Vokoun, J. Weinhofer. Řečice: R. Kříž M. Dostál, A. Drdla, M. Drdla, P. Kříž, Michal, Pekárek, J. Poul, M. Šacl, V. Šacl, O. Šandera, F. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

NOVÁ VES SVĚTNOV 5:8

Zhodnocení Radka Novotného (hráč, Nová Ves): „Světnov v utkání potvrdil roli favorita, brzy se ujal vedení a přidával další branky. Nám se sice dařilo dotahovat, ale zkušený soupeř žádné překvapení nedopustil."

Branky a nahrávky: T. Novotný II 4, T. Novotný I (Havlík 2, T. Novotný I 2, Daniel) Pošvic 4, Kuba, Neuman, Straka, Toman (Vondráček 3, Neuman 2, Pokorný, Strnad, Straka, Tlustoš, Toman, Tůma). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. Diváci: 18. Třetiny: 2:4, 2:3, 1:1. Nová Ves: R. Novotný Bureš, Daniel, Kužel, P. Nečas Fuksa, Havlík, Krejčí, J. Nečas, T. Novotný I, T. Novotný II. Světnov: Pokorný Kuba, Kučka, Mrkos, Neuman, Pošvic, Strnad, Straka, Štefan, Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich.

VATÍN SLAVKOVICE 4:2

Zhodnocení Lubomíra Mokrého (zástupce vedoucího mužstva, Vatín): „Utkání jsme mohli rozhodnout již v první třetině. Ze spousty šancí jsme však využili pouze jedinou. Přišel tak zákonitý trest v podobě vyrovnávací branky. Nesložili jsme však zbraně a dostali se do dvoubrankového vedení. Slavkovice dokázaly zápas zdramatizovat, když se jim podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. Více jsme jim naštěstí nedovolili, navíc jsme skórovali ve vlastním oslabení."

Branky a nahrávky: Láznička 2, L. Šíma, Vondrák (Krejčí 2, Mokrý, Pešek) Štěpánek 2 (Nekvinda, Z. Starý). Vyloučení: 4:3, navíc Mokrý (Vatín) 5 min. + OK, Štěpánek 25 min. TH. Využití 1:1. V oslabení 1:0. Diváci: 5. Třetiny: 1:0, 2:2, 1:0. Vatín: Pazour Mar. Straka, Blíženec, Krejčí, Vondrák Mokrý, Váša, L. Šíma, Pešek, Láznička, Hubený, K. Sobotka, L. Sobotka, J. Macek. Slavkovice: Škorpík Bukáček, Dvořák, Králíček, Janů, Jaitner, Kordovský, Liška, Mikeš, Mrázek, Mužátko, Nekvinda, Pěňáz, Sáblík, J. Skalník, Z. Starý, Štěpánek, T. Zavadil.

V. LOSENICE BOHDALEC 2:4

Zhodnocení Davida Zeleného (hráč, V. Losenice): „Do zápasu s vítězem posledních ročníků jsme vstoupili s určitým respektem a brzy inkasovali. Poté se hra vyrovnala a byli jsme soupeři vyrovnaným protivníkem. Bohdalec ale dal o dva góly více, a proto zaslouženě vyhrál."

Branky a nahrávky: F. Hromádka 2 (J. Mach) L. Jaša 2, P. Jaša, Chrást (L. Jaša 2, P. Jaša 2, Tulis, Vařejka. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Diváci: 45. Třetiny: 0:1, 1:2, 1:1. V. Losenice: Milan Mach Bureš, J. Hromádka, F. Hromádka, Jonák, Kamarád, J. Mach, Michal Mach, Matěja, Pátek, M. Pospíchal, Z. Pospíchal, Jaroslav Rosecký, V. Rosecký, Vencálek, Zelený. Bohdalec: Odehnal Chrást, L. Jaša, P. Jaša, T. Nedoma, V. Nedoma, Sklenář, Tulis, Vařejka, J. Večera st., J. Večeřa ml.

PŘIBYSLAV JÁMY 7:3

Zhodnocení Rostislava Temla (vedoucí mužstva, Přibyslav): „V rámci našich možností jsme odehráli dobré utkání, mrzí mě jen nevyužitá přesilovka pět na tři."

Branky a nahrávky: Janů 2, Křepinský, Koubek, T. Svoboda, Mich. Teml, Neubauer (T. Svoboda 2, Mich. Teml 2,Forman 2, Koubek, Neubauer) Doležal, Kondrát, Nedvěd (Stehlík 2, Doležal). Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Diváci: 18. Třetiny: 3:1, 3:1, 1:1. Přibyslav: Hájek Neubauer, Forman, Janů, Koubek, Musil, Křepinský, Novotný, T. Svoboda, Mich. Teml, R. Teml, Vácha. Jámy: Benc Doležal, Halouska, Klement, Kondrát, Kubíček, Nedvěd, Peňáz, Stehlík, Šíma, Trčka, F. Vrbas.

ŠKRDLOVICE RUDOLEC 7:3

Zhodnocení Davida Vetešníka (hráč, Škrdlovice): „Výsledek vypadá poměrně jednoznačně, ale obě mužstva podala bojovný výkon a vytvořila si mnoho šancí. V jejich proměňování jsme byli šťastnější a získali jsme cenné body."

Branky a nahrávky: I. Podsedník 3, Šmahel, M. Jun, M. Janáček, Vetešník (Hromádka 2, Šmahel 2, J. Janáček, M. Janáček, P. Jun ml.) Boháček, Chalupa, L. Šerejch (Boháček, Pejchal, R. Vomela). Vyloučení: 6:2, navíc Žák (Škrdlovice) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 35. Třetiny: 3:2, 2:1, 2:0. Škrdlovice: Wasserbauer Berger, I. Podsedník, J. Podsedník, Dvořák, P. Jun st., P. Jun ml., M. Jun, Mrkos, Musil, Šmahel, Vetešník, Žák, J. Janáček, M. Janáček, Pruger, Ptáček, Machovec, Hromádka. Rudolec: Bernard Chalupa, Chytal, Klimeš, Koukal, Křesťan, Pejchal, Ptáček, Lub. Šerejch, Boháček, Lad. Šerejch, Šutka, R. Vomela, T. Vomela.

PÍSEČNÉ VESELÍČKO 4:6

Zhodnocení Vladimíra Černého (vedoucí mužstva, Písečné): „V utkání bez vyloučení se nám vůbec nedařil přechod do obranného pásma soupeře a využití minima šancí, které jsme měli. Naopak jsme vytvářeli množství chyb, které Veselíčko umělo potrestat."

Branky a nahrávky: Čech, M. Sklenář, R. Sklenář, Zbytovský (Peňáz, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář) Klement 2, Kasal, Kratochvíl, Svatoň, Uhlíř (Bořil 2, Kasal, Klement, Kratochvíl). Bez vyloučení. Diváci: 36. Třetiny: 1:2, 2:3, 1:1. Písečné: Šťastný Babák, Buchta, Čech, J. Černý, V. Kopecký, L. Kopecký, Peňáz, Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml., M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský. Veselíčko: Pleva Blažek, Bořil, Glos, Kaláb, Kasal, Klement, Klíma, Kratochvíl, Král, Peřina, Svatoň, Šorf, Uhlíř.

OSTROV PAVLOV 7:2

Zhodnocení Karla Daniela (hráč, Ostrov): „O výsledku rozhodla druhá třetina, domácím se v ní podařilo nasázet čtyři branky během sedmi minut. Výhru Ostrov slavil zaslouženě."

Branky a nahrávky: Kment 3, Prokš 2, Burian, Jurek (Buchta, Burian, Daniel, P. Gregar, Jurek, Kment, Prokš) Hron, Jan (Havelka, P. Karásek, Pokorný). Vyloučení 5:3, navíc 10 min. OT Daniel (Ostrov), Havlíček (Pavlov). Využití: 0:1. Diváci: 71. Třetiny: 1:1, 5:0, 1:1. Ostrov: Ondráček Blaha,Buchta, Burian, Daniel, Dostál, Fňukal, J. Gregar, P. Gregar, Z. Gregar, Jurek, Kment, Kovář, J. Pelikán, S. Pelikán, Prokš, Tlustý. Pavlov: Černý, Klíma M. Barták, L. Barták, Berka, Černý, V. Doležal, P. Dvořák, R. Dvořák, Havelka, Havlíček, Hron, B. Chmelař, J. Chmelař, Jan, Kadlec, L. Karásek, P. Karásek, Klíma, Lavička, Pokorný, Šantrůček.

OLEŠNÁ BUKOV 0:9

Zhodnocení Ondřeje Chalupy (kapitán, Olešná): „Kromě první třetiny to opět stálo za starou bačkoru."

Branky a nahrávky: Jakeš 5, L. Kratochvíl, M. Svoboda, P. Šikula 2 (L. Kratochvíl 2, Zelený 2, M. Svoboda, J. Trávníček, Uchytil). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 33. Třetiny: 0:0, 0:6, 0:3. Olešná: Nečas Beneš, Holcman, Chalupa, Jelínek, Kovařík, Macek, Mrázek, Pazour, Řehoř, Sláma, Suchý, Synek. Bukov: Hořínek Jakeš, L. Kratochvíl, Kupský, M. Svoboda st., M. Svoboda ml., Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, Uchytil, Večeřa, Zelený.

DOHRÁVKA 2. KOLA

ZNĚTÍNEK PÍSEČNÉ 3:1

Zhodnocení Petra Bílka (vedoucí mužstva, Znětínek): „Po tomto utkání jsme spokojeni pouze se ziskem dvou bodů. Naše hra byla tragická a soupeř i přes značně oslabenou sestavu podal velmi dobrý výkon. Písečné mohlo výsledek zdramatizovat z trestného střílení dvě minuty před koncem zápasu, ale náš gólman jej zneškodnil."

Branky a nahrávky: Juda, Neubauer, J. Weinhofer (P. Bílek 2, Mokrý, J. Vaněk, J. Weinhofer) R. Sklenář (Z. Sklenář ml., M. Sklenář). Vyloučení: 5:4. Využití 0:1. Diváci: 31. Třetiny: 2:1, 1:0, 0:0. Znětínek: Mokrý P. Bílek, Diviš, P. Dvořák, Inwald, Juda, Křehlík, Neubauer, Pešek, Švoma, Toman, J. Vaněk, Vokoun, J. Weinhofer. Písečné: Šťastný Buchta, L. Kopecký, Peňáz, Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml., M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský.

PŘEDEHRÁVKA 19. KOLA

LÍSEK ŘEČICE 7:4

Zhodnocení Radka Špatky (hráč, Lísek): „V zápase jsme se nechali hodně vylučovat, ale právě to nám paradoxně pomohlo k vítězství. Čtyři branky jsme totiž vstřelili v oslabení."

Branky a nahrávky: Špatka 2, Dvořák, Prudký, Martin Svoboda, Šimeček, Uhlíř (Špatka 2, Prudký, Martin Svoboda, Klusák, Uhlíř, P. Svoboda, Skřepek, Navrátil) J. Dostál, P. Poul, O. Šustáček, P. Šustáček (A. Drdla, P. Kříž, O. Šandera, L. Veselý). Vyloučení: 8:4. Využití: 0:2. V oslabení: 4:0. Diváci: 45. Třetiny: 3:0, 3:2, 1:2. Lísek: Kubík Vokurka, Navrátil, P. Svoboda, Klusák, Špatka, Martin Svoboda, Dvořák, Skřepek, Prudký, Šimeček, Uhlíř. Řečice: R. Kříž J. Dostál, M. Dostál, A. Drdla, M. Drdla, Chrást, Kaláb, P. Kříž, Michal, J. Poul, O. Poul, P. Poul, Šacl, Šandera, F. Šustáček, O. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

1. Světnov 6 6 0 0 49:17 12

2. Znětínek 6 6 0 0 36:12 12

3. Vatín 6 4 1 1 28:12 9

4. Bohdalec 5 4 1 0 25:9 9

5. Škrdlovice 6 4 1 1 32:18 9

6. Rudolec 6 4 0 2 21:18 8

7. Nová Ves 6 4 0 2 23:22 8

8. Ostrov 5 3 1 1 25:14 7