V. BÍTÝŠKA - ŘEČICE 16:1

Hosté přijeli v deseti a bez první pětky. Utkání se tak proměnilo ve frašku.

Branky: Václav Živný 3, P. Živný 2, Pilný 2, Kadlec, Jurek, Hajný, Slanina, Obrdlík, Zavřel, Pochop, Vacek, Skalník – Chrást. Rozhodčí: Sysel. Vyloučení 8:7. Diváci: 15. Třetiny: 6:0, 3:0, 7:1.

ŠERKOVICE – V. MEZIŘÍČÍ B 2:3

Po oboustranně opatrném úvodu a vyrovnaném průběhu první třetiny se domácí dostali v jejím závěru do vedení při dvojnásobné početní převaze. V polovině utkání se hráčům hostů podařilo otočit výsledek utkání, když nejprve Karel Šmejkal najel před branku na volný kotouč, který přesně umístil nad lapačku brankaře domácích a v následující početní převaze zužitkoval Martin Bradáč střelou od modré čáry výhodu přesilové hry.

Závěrečnou třetinu zahájili hráči hostujícího HHK s psychickou výhodou jedné branky, domácí jim navíc svojí nedisciplinovaností nabídli několik možností rozhodnout utkání, avšak při jedné z přesilových her HHK se jim po chybné kombinaci hostí v útočném pásmu podařilo vyrovnat.

V nervózním a vypjatém závěru utkání se nakonec štěstí přiklonilo na stranu hráčů velkomeziříčského B-týmu, když v čase 55.42 přesnou střelou od modré čáry rozhodl o zisku obou bodů Martin Kudláček. Ze spíše podprůměrné úrovně utkání stojí za zmínku výkon brankařů obou celků, kteří se úspěšností zákroků dostali výrazně nad devadesát procent.

Branky: Chmelíček, Erik Flígl - Šmejkal, Bradáč, M. Kudláček. Rozhodčí: Musil. Vyloučení 12:7, navíc Pospíšil 10 OT a Vít Pokorný 10 + OT (oba Šerkovice). Využití 1:2. Diváci: 20. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:1.

NÁMĚŠŤ - KŘIŽANOV 10:2

Branky: Toth 5, Petr Franěk, Sázavský, Oberreiter, Rous, Pejchal - Bílovský , Andrle. Třetiny: 5:0, 4:2, 1:0. Další podrobnosti nehlášeny.

V. BÍTEŠ B – NEDVĚDICE B 3:1

V první třetině byl vidět se strany hostů úporný bojovný hokej. Domácí nedokázali najít recept na vstřelení branky a to ani v početní výhodě 5:3. Ve druhé třetině se domácí opět pokoušeli překonat hostujícího brankáře, ale podařilo se jim to až ve vlastním oslabení.

Nedvědičtí mladící vzorově ukazovali, jak bránit vlastní třetinu. Třetí třetinu domácí vypustili, a proto se ke vstřelení branky dostali v přesilové hře i hosté.

Branky: Pohl, Petr Holík, Jabůrek – Neugebauer. Rozhodčí: Fiksa. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. Diváci: 40. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:1.

DOHRÁVKA 3. KOLA

NÁMĚŠŤ - MOSTIŠTĚ 4:4

Branky: Toth 2, Vildomec, Oberreiter - Frühauf 2, Solař, Krejčí. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:2. Další podrobnosti nehlášeny.