KŘIŽANOV – MOSTIŠTĚ 2:6

Křižanov se tlačil do zakončení, ale ani v těch nejvyloženějších šancích si dlouho nedokázali poradit s Uhlířem v brance Mostiště. Tomu v desáté minutě pomohla i tyčka a kapituloval až krátce před první přestávkou, kdy ho překonal Hrnčiřík.

Hned první vteřiny druhé třetiny přinesly ještě další nevyužité příležitosti domácích, a tak se karta začala obracet. Mezi sedmadvacátou a třiatřicátou minutou potrestali Pokorný, Toman a opět Pokorný tři křižanovská vyloučení, čímž hosté definitivně uchopili otěže zápasu do svých rukou. Domácím druhá část vůbec nevyšla a po individuální akci Slavíka inkasovali počtvrté.

Ve třetím dějství už hosté v poklidu kráčeli za vítězstvím a brankami Tomana a Syrového své vedení ještě navýšili. Hrálo se oboustranně hodně útočně a v devětapadesáté minutě se ještě jednoho zásahu dočkali domácí, když puk do branky dotlačil Hudeček.

Branky: Hrnčiřík, Hudeček - Pokorný 2, Toman 2, Slavík, Syrový. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:3. Třetiny: 1:0,0:4,1:2.

V. MEZIŘÍČÍ B – NÁMĚŠŤ 3:7

Obě mužstva začala v rychlém tempu. Hosté se svými zkušenostmi z krajského přeboru předváděli kombinačnější a jednodušší hokej, který vyústil ve dvě branky v síti domácích. Ti se sice také snažili o útočnou hru, ale jejich akce postrádaly přesnou přihrávku.

Naděje svitla v polovině druhé třetiny, kdy se domácím podařili snížit na 1:3 a poté zatlačit soupeře alespoň na chvíli před jejich branku. To ovšem trvalo necelé čtyři minuty, kdy po chybné rozehrávce ve vlastním pásmu zůstal ležet puk před domácí brankou a útočník Náměště měl lehkou práci. A když v poslední minutě druhé třetiny hosté přidali pátý gól, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto

Ve třetí části hosté hráli už jenom to, co potřebovali, což jim domácí umožnili častým vylučováním.

Branky: Malec 2, Šlapal - Sázavský 2, Petr Franěk 2, Stranad, Pokorný, Tóth. Vyloučení: 8:3. Využití: 1:3. Rozhodčí: Babák, Toman. Třetiny: 0:2,1:3,2:2.

ŘEČICE – ŠERKOVICE 13:9

První třetina se nesla v duchu oboustranných a rychlých útočných akcí, brankáři neměli příliš šancí obdrženým brankám čelit. Stav se neustále měnil, nejdříve se ujali vedení hosté, pak se do vedení dostali domácí. Druhá třetina už byla klidnější, i branek padlo méně. V poslední třetině se jakoby zázrakem rozchytili oba brankáři. Utkání se muselo líbit přítomným divákům, hra byla rychlá a mnoho branek.

Branky za domácí: Roman Trejbal 7, Petr Trejbal, Kuchař, Vrbka, Dostál, Šustáček, Klíma. Vyloučení: 11:11. Rozhodčí: Fiksa, Mahel

V. BÍTEŠ B – VEV. BITÝŠKA 4:1

Papírově silnější hosté přijeli v plné sestavě a bylo jasně vidět, že jsou v dobré kondici. Z jejich strany velice důrazný hokej domácí narušovali častým napadáním, což se jim vyplatilo, když chybnou rozehrávku zachytil na modré čáře Pospíšil a z kruhů vymetl šibenici. Hosté odpověděli po střele od modré čáry a před brankou nepokrytý Hofírek srovnal skóre.

Ve druhé třetině se často vylučovalo, a tak oba týmy měly dostatek příležitostí ke skórování. To se podařilo domácím, když po malém zaváhání bránícího hráče dorazil za záda jinak dobře chytajícího gólmana Rouš. Nervozita hostů narůstala, což se projevilo na osobním trestu Vacka. Při jednom z ukázkových výměn puku ve středním pásmu se kotouč dostal do sítě potřetí zásluhou Konečného.

Do třetí třetiny nastoupili hosté již pouze se dvěma formacemi, ale neprosadili se proti domácí gólmanské dvojce Losovi. Poslední branku domácích vstřelil Staněk.

Branky: Pospíšil, Rouš, Staněk, Konečný – Hofírek. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:0. Rozhodčí: Maloušek, Babák. Třetiny: 1:1,2:0,1:0.