Ostrov nebyl daleko od překvapení, když vedl nad Znětínkem 4:1, nakonec však vše skončilo podle papírových předpokladů. Šlágrem víkendu bude duel Znětínku s Bohdalcem, který začíná v sobotu v 20.15.

LÍSEK PŘIBYSLAV 7:5

Branky a nahrávky: Břenek 2, Skřepek, P. Svoboda, M. Svoboda, Vokurka, Špatka (Skřepek 2, Navrátil, M. Svoboda, Špatka) Forman 3, L. Svoboda, Michal Teml (T. Svoboda 2, Musil, P. Strašil, Zich, Vácha). Třetiny: 2:1, 3:2, 2:2.

ŘEČICE SLAVKOVICE 5:1

Branky a nahrávky: Michal 2, P. Poul 2, O. Šustáček (J. Šandera, P. Šustáček, O. Šustáček) Z. Starý (Sáblík, Štěpánek). Třetiny: 1:1, 1:0, 3:0.

OLEŠNÁ V. LOSENICE 3:10

Branky a nahrávky: Chalupa, Kulka, Sláma (Průža 2, Pazour, Zdražil) P. Neubauer 4, F. Hromádka 2, J. Hromádka, V. Rosecký, M. Veselý, Zelený (F. Hromádka 2, Procházka 2, M. Veselý 2, Bureš, J. Jonák, Michal Mach, Matěja, Zelený). Třetiny: 0:3, 2:5, 1:2.

OSTROV ZNĚTÍNEK 5:7

Branky a nahrávky: Z. Gregar 2, Dostál, Paul, S. Pelikán (Fňukal 2, Němec 2, Dupal, Paul, Dostál) Neubauer 2, Diviš 2, J. Dvořák, Hubený, Pešek (Hubený 2, Bílek, J. Dvořák, Fabík, Křehlík, Neubauer, Pešek, J. Weinhofer). Třetiny: 3:1, 1:2, 1:4.

BUKOV RUDOLEC 0:5

Branky a nahrávky: Boháček 2, Chalupa, V. Musil, Vala (L. Křesťan, V. Musil, Pejchal, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela). Třetiny: 0:2, 0:0, 0:3.

NOVÁ VES ŠKRDLOVICE 1:4

Branky a nahrávky: Krejčí (Bureš, Zajíček) Mrkos 2, Komínek, Šmahel (Komínek, Mrkos, Musil). Třetiny: 0:2, 1:0, 0:2.

PAVLOV SVĚTNOV 2:20

Branky a nahrávky: Jan, B. Chmelař (Kasal) Strnad 6, V. Tlustoš 3, Pošvic 2, Toman 2, Tůma 2, L. Zich 2, Kučka, Straka, M. Zich (Pošvic 4, V. Tlustoš 4, Toman 3, L. Zich 3, Strnad 2, Straka 2, Vondráček 2, Pokorný, Kučka, Hromádka). Třetiny: 0:6, 1:9, 1:5.

BOHDALEC JÁMY 9:1

Branky a nahrávky: P. Jaša 3, J. Chrást 2, L. Jaša 2, V. Jaša, Vařejka (L. Jaša 2, P. Jaša 2, V. Jaša, V. Nedoma, P. Sklenář, L. Špička, Teml, Vařejka) Doležal (Kubíček). Třetiny: 5:0, 3:0, 1:1.

1. Znětínek 4 4 0 0 27:14 8

2. Světnov 4 3 1 0 35:7 7

3. Bohdalec 4 3 1 0 25:7 7

4. V. Losenice 4 3 0 1 32:13 6

5. Lísek 4 3 0 1 27:18 6

6. Řečice 4 3 0 1 19:12 6

7. Rudolec 4 3 0 1 13:7 6

8. Písečné 3 2 1 0 20:7 5

9. Veselíčko 3 2 1 0 15:5 5

10. Vatín 4 2 1 1 20:17 5

11. Přibyslav 4 1 1 2 15:17 3

12. Ostrov 4 1 0 3 13:17 2

13. Nová Ves 4 1 0 3 7:13 2

14. Škrdlovice 4 1 0 3 10:20 2

15. Olešná 3 0 1 2 5:24 1

16. Pavlov 4 0 1 3 8:42 1

17. Slavkovice 3 0 0 3 5:16 0

18. Bukov 4 0 0 4 6:25 0

19. Jámy 4 0 0 4 4:25 0