Hrát se bude ve dvou skupinách po šesti týmech a to dvoukolovým systémem každý s každým. Následovat bude play off na dva zápasy a vítězové se utkají o titul Přeborníka okresu.

1. KOLO – SKUPINA A

KŘIŽANOV – MOSTIŠTĚ 3:11

V první třetině dokázali domácí udržet vyrovnané tempo. Od druhé části začali hosté dokazovat roli favorita, a tak poslední dvacetiminutovka byla již zcela v jejich režii. Konečný výsledek 3:11 odpovídal poměru sil na hřišti.

Branky a přihrávky: David Komínek, Libor Malý, Opačitý (Jakub Malý, Jindřich Mahel, Aleš Komínek) – Toman 3, Slavík 3, Trčka, Pokorný, Solař, Musil, Syrový (Svoboda 2, Homola, Smejkal, Slavík, Vojta Krejčí, Solař, Trčka, Pokorný, Šlapal). Vyloučení: 4:8. Rozhodčí: Fiksa, Maloušek, Musil. Třetiny: 1:2, 2:4, 0:5.

NEDVĚDICE B – V. BÍTEŠ B

Odloženo.

Další výsledky: Boskovice – Zastávka 4:2 (2:1, 1:1, 1:0), Centrum Brno - Bulldogs Brno 1:1 (0:0, 1:0, 0:1), Veverská Bítýška – Tatran Hrušky 15:1 (4:0, 6:1, 5:0), Náměšť – Šerkovice odloženo.