Dukla šla v závěru prvního dějství do vedení po krásné ráně Čermáka, ale hostující Hrabík v úvodu druhé třetiny využitou přesilovkou srovnal krok.

O další pěkný gólový moment se poté postaral Fronk, jehož lehoučký bekhend doklouzal za záda Krále. Ovšem i na tento gól Benátky zareagovaly. Po závaru se odrazil puk k Böhmovi, a ten se trefil přesně k tyči. Radost hostů ale nevydržela ani minuty. Skořepa si najel mezi kruhy, kde mu nabil Havránek, a jihlavský kapitán namířil svůj tým ke třem bodům. Jenže hosté vsadili v závěru vše na jednu kartu, a tento risk jim vyšel. V power-play udeřil Jiruš.

Utkání šlo do prodloužení, ve kterém byla nebezpečnější Dukla, ale šance Pekra k brance nevedly. Jednou zvonilo i břevno! Vítěze tak určily nájezdy, které byly dramatické. Až v sedmé sérii rozhodl o výhře Benátek Cibulka.

Chance liga
Jihlava - Benátky n. J. 3:4
Branky a nahrávky: 19. Čermák (Chlubna, Juda), 27. Fronk (M. Zadražil) – 22. Hrabík (Kovář), 53. Böhm, 60. Jiruš (Šedivý, Aubrecht), rozhodující nájezd Cibulka. Rozhodčí: Bejček, Micka – Kreuzer, Polák. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Třetiny 1:0, 1:1, 1:2. Jihlava: Fučík – Krenželok, Eliáš, Černý, Strejček, Bilčík, Dvořák, Hlaváč – Havránek, Skořepa, Illéš – Jiránek, Zadražil, Fronk – Harkabus, Poletín, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna. Benátky n. J.: Král – Šedivý, Aubrecht, Böhm, Kovář, Cibulka, Had – Jiruš, Čederle, Pabiška – Wiencek, Hrabík, Hujer – Gajda, Měchura, Drábek – Šafařovský, Jansa, Putz.