„Začali jsme perfektně. Vedli jsme dva nula, hrálo se dobře, šancí jsme měli dost a mohli jsme vedení navýšit,“ řekl k utkání žďárský trenér Jaroslav Benák

Jenže v poslední dvacetiminutovce začali jeho svěřenci kupit chybu na chybu a pětkrát inkasovali. „Bohužel jsme dostali laciné góly a také rozhodčí pískali na obě strany špatně,“ zlobil se Benák

„I přes prohru jsme hráli dobře, Vsetín je těžký a silný soupeř. Je to škoda, mrzí mě to moc, minimálně ten bod, dva jsme si zasloužili,“ dodal. V hale na Bouchalkách hokejisté SKLH prohráli druhý zápas v řadě. Kouzlo domácí neporazitelnosti pominulo v tu nejnevhodnější dobu, kdy se Žďár snaží protlačit do play off.

„Máme teď několikazápasovou sérii bez výhry. Nedaří se nám ani doma. Nehrajeme špatně, ale nepadá nám to tam. Soupeři naopak nekompromisně potrestají každou naši chybu,“ vysvětluje trenér. Ten i přes další porážku věří v předkolo play off.

„Ještě není nic ztraceno, s Prostějovem a Pelhřimovem máme stejný počet bodů. Vše je ještě otevřené a o play off se popereme,“ burcuje.