Ve skupině Jih přivítají v domácí Kotlině od 18.00 hráči Havlíčkova Brodu celek Příbrami. „Musíme se dobře zkoncentrovat, protože Příbram má v týmu šikovné kluky,“ sdělil v rozhovoru pro klubový web kapitán Bruslařů Petr Kuchta.

Na klub ze středu Čech má jeho celek příjemné vzpomínky. „To, že jsme Příbram letos už dvakrát porazili ale neznamená, že se nám to musí podařit také v dalších čtyřech soubojích, které nás s tímto celkem ještě čekají. Musíme opět hrát naši hru,“ zdůraznil.

V zimní přestávce se musí divizní fotbalisté Staré Říše (v červeném) pořádně připravit, aby jarní záchranářské boje, které je čekají, dokázali zvládnout.
Fotbalisty Staré Říše čekají záchranářské boje. Podzim jim totiž vůbec nevyšel

Právě kapitán Bruslařů byl jednou z hlavních postav sobotního vítězství jeho celku 6:1 na půdě Chebu. „Výhru i body jsme moc potřebovali, protože bojujeme o play off. Jsme moc rádi, že jsme zápas zvládli," pochvaloval si.

V utkání zaznamenal hned tři kanadské body za branku a dvě asistence. „Kamarádovi se v týdnu narodilo dítě a řekl mi, že mám pro jeho dceru dát gól. Jsem moc rád, že jsem svůj úkol dokázal splnit," usmíval se.

Fotbalový krajský přebor Vysočiny slaví v tomto ročníku už dvacet let.
KVÍZ: Fotbalový krajský přebor Vysočiny slaví dvacetiny. Znáte ho opravdu dobře?

Ve skupině Východ zajíždí oba kluby z Vysočiny na ledy svých protivníků. Hokejisté Velkého Meziříčí budou hostovat v Hodoníně, žďárské Plameny se pokusí bodovat na horké půdě juniorky Komety Brno.

Právě pro hráče Žďáru půjde o zápas po delší vynucené přestávce. Jejich poslední dva duely, domácí derby proti Velkému Meziříčí, stejně tak i sobotní zápas na ledě Valašského Meziříčí, byly z důvodu zpřísněných protiepidemiologických opatření odloženy.

2. HOKEJOVÁ LIGA - 20. kolo (středa, 18.00)
Skupina JIH: Cheb – Řisuty, Klatovy – Kobra Praha, Písek – Tábor, HAVLÍČKŮV BROD – Příbram.
Skupina VÝCHOD: Kopřivnice – Nový Jičín, Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Kometa Brno B – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Opava – Val. Meziříčí (18.30).