SKUPINA A

MOSTIŠTĚ – ŠERKOVICE 4:2 (nedohráno)

Střetnutí prvního s druhým nabídlo od první minuty velice kvalitní hokej. Domácí do zápasu vstoupili velice aktivně a vypracovali si množství příležitostí, které však ještě nedokázali zúročit. Bezbrankový stav trval jenom krátce a i přes množství spálených šancí to přeci jenom byli domácí, kteří šli po brance Musila do vedení. Hned po vhazování však získali puk hráči Šerkovic a Kuchařovi stačilo na vyrovnání pouhých osm sekund.

Hosté se následně poprvé v utkání dostali do těsného vedení 2:1, individuální akcí se blýskl Fligl. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a na obou mužstvech byla vidět velká chuť hrát. V závěru první třetiny se po nepřesnostech v obraně Šerkovic dokázali ještě dvakrát trefit hráči Mostišť a postarali se tak o těsné jednobrankové vedení.

Úvod druhého dějství patřil opět domácím, kteří zásluhou Tomana odskočili na rozdíl dvou branek. Stejně jako v minulém souboji, i tentokrát se diváci dočkali předčasného ukončení zápasu. Poté, co se do rozhodčích nevybíravě pěstmi pustil hostující Martin Fligl muselo být utkání ukončeno a pravděpodobně bude kontumováno ve prospěch lídra tabulky z Mostišť.

Branky a přihrávky: Musil, Solař, Krška, Toman (Novák 2, Pokorný, Slavík) - Kuchař, Fligl. Vyloučení 6:2. Třetiny: 3:2, 1:0, utkání bylo předčasně ukončeno v 28. minutě. Hráno na ZS ve V. Meziříčí.

V. BÍTEŠ B – NÁMĚŠŤ 1:5

Druhé utkání, ve kterém došlo ke konfrontaci týmů ze středu tabulky, bylo po celou dobu v režii hostující Náměště a jen díky famóznímu výkonu domácího brankáře zůstávalo skóre dlouho bez branek. Tento stav platil pouze do půlky první třetiny, kdy Bíteš dvakrát v rychlém sledu inkasovala. V dalších třetinách hráči Náměště pouze zvyšovali svůj náskok a ani kosmetická úprava výsledku, o kterou se postaral domácí Holík, už na drtivé výhře hostů 5:1 nic nezměnila.

Branky a přihrávky: Holík (Dačev, Vlček) - Kejda, Kohul, Bauer, Pejchal, Staněk (Kejda 2, Rous 2, Němec, Toth, Sázavský, Volárik). Vyloučení: 4:8. Třetiny: 0:2, 0:3, 1:0.

NEDVĚDICE – KŘIŽANOV 2:2

Podrobnosti nehlášeny.

Výsledky skupiny B: Zastávka - Centrum Brno 4:6 (3:1, 0:3, 1:2), Tatran Hrušky - Boskovice 3:5 (1:2, 0:2, 2:1), Bulldogs Brno - HC Veverská Bítýška 1:1 (0:0, 0:0, 1:1).