Mizérie pokračuje: druholigisté doma nezískali ani bod

Vysočina - Ani jeden bod nezískali na domácích stadionech druholigové kluby z Vysočiny. V 10. kole byli nejblíže bodům Velkomeziříčští, ale duel s Orlovou ztratili dvě vteřiny před koncem. Pelhřimov nevybředl z krize ani proti brněnské Technice, zápas Žďár – Šternberk zůstal kvůli inzultaci rozhodčího za stavu 4:7 nedohrán.

17.10.2008

PELHŘIMOV – TECHNIKA BRNO 2:6

Pelhřimovští momentálně prožívají hlubokou herní krizi. Nebodovali už ve čtvrtém zápase v řadě. Technika byla v prvních dvou třetinách sice o trochu lepším týmem, přesto se pro Spartak utkání vyvíjelo nadějně. Brankami Lazorišáka a Anderleho se dvakrát dostal do vedení.

Ve třetí části však inkasoval v době, kdy měl na ledě převahu jednoho muže. „Bohužel utkání ukázalo, že tým není psychicky v pohodě. Opět jsme se po gólu soupeře sesypali a během krátké chvilky dostali další branky,“ smutně konstatoval trenér Pelhřimova Ladislav Kolda.

Branky a nahrávky: 10. Lazorišák (Plachý), 30. Anderle (Hadrava) - 20. Šebek (Korotvička, Kučírek), 31. Mráz (Benýšek), 49. Mráz (Habrovec), 51. Mráz (Benýšek), 51. Šebek (Špok, Korotvička), 59. Zapletal (Benýšek, Mráz). Rozhodčí: Poskočil - Matějček, Dančišin. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 250. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:4. Pelhřimov: Jirkův - Sláma, Vácha, Meloun, Spudil, Zelený, Wonfor - Kubát, Anderle, Pelán - Lazorišák, Plachý, Tecl - Heřman, Hadrava, Votápek.

ŽĎÁR NAD SÁZ. - ŠTERNBERK 4:7 (nedohráno)

Úvodní pětiminutovka sice patřila domácím, ale pak začali doplácet na vlastní nedisciplinovanost a otěže zápasu postupně přebrali hosté. Druhou část zápasu začali Žďárští tragicky. Vajner zůstal sám proti trojici hostujících hráčů a Jurák pohodlně vstřelil třetí gól hostů. A za dvě minuty se hosté prosadili znovu, tentokrát Trunda skóroval dokonce ve vlastním oslabení.

V polovině zápasu vrátila domácí do zápasu přesná střela Dítěte. Jenže netrvalo ani minutu a další fatální chybu v rozehrávce potrestal Anděl. Poté sice ještě snížil Koželuh, ale to bylo vše. Ještě před druhou pauzou přidali další góly Kohút a Dobrý.

Třetí třetinu završila série sporných vyloučení na domácí straně. V této fázi už byl zápas hodně vypjatý a nepřesné výroky rozhodčího v kombinaci s podrážděnými hráči a diváky vedly k neslavnému konci. Zápas byl rozhodčím předčasně ukončen v 54. minutě za stavu 4:7.

Branky a nahrávky: 9. Křišťan (Dítě), 29. Dítě, 36. Koželuh (Souček), 48. Fila (Plachý) - 6. Anděl (Zapletal), 11. Dobrý (Spurný), 24. Jurák (Coufal), 26. Trunda (Zapletal), 30. Anděl, 40. Kohút (Dobrý), 40. Dobrý (Kohůt, Hruška). Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 12:7 navíc Koželuh 10 minut, Doležal a Pleva do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 630. Třetiny: 1:2, 2:5, 1:0 – v čase 53.02 bylo utkání ukončeno. Žďár nad Sázavou: Vajner - Koželuh, R. Sobotka, Pleva, Souček, Doležal, Šulc - Fila, M. Sobotka, Plachý - Vránek, Dítě, Štěpánek - Kaut, Křišťan, Mühlfait.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ORLOVÁ 1:2

Dvě třetiny byli domácí lepším týmem, ve třetí neproměnili několik přesilových her a čtyři minuty před koncem zlikvidoval gólman hostí i nařízené trestné střílení v podání Tomáše Hudcovského.

Krutý trest za zahozené příležitosti přišel dvě vteřiny před koncem, kdy po střele Potočného dorazil puk za bezmocného Betince Studený, a rozhodl tak o třech bodech pro Orlovou.

Branky a nahrávky: 6. Hudcovský (Janda, Bula) - 14. Grygar (Studený), 60. Studený (Potočný, Mintěl). Rozhodčí: Kubičík. Vyloučení: 5:9, navíc Sobotka (VM) a Studený (Orlová) 10 minut. Diváci: 219. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:1. Velké Meziříčí: Betinec – Smejkal, Stráňovský, Konta, Vlašín, Heřmanský, Pálka, Plch, Kochánek - Konečný, Bukáček, Kunstmüller - Bula, Janda, Hudcovský - Sobotka, Nekvasil, Foltýn - Krča, Dostál, Bašnár.
Ostatní zápasy 10. kola: Uničov - Hodonín 3:2, Opava - Valašské Meziříčí 5:2, Nový Jičín - Šumperk 3:1, Přerov - Břeclav 5:2, Vsetín – Prostějov 6:1.

17.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 500 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních UKLÍZEČ/KA - Milovy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: pečlivost, samostatnost, týmová práce., Nabízíme: příspěvek na stravu, zaměstnanecké ubytování, pobyty v rámci řetězce OREA. Pracoviště: Orea hotels s.r.o. - orea hotel devět skal, 592 02 Svratka. Informace: Hana Chalupová, +420 566 585 533,566 585 541.

Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 20 000 Kč

Montéři suchých staveb SÁDROKARTONÁŘ - STAVEBNÍ DĚLNÍK - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ZKUŠENOST A PRAXE NENÍ NUTNÁ - ZAŠKOLÍME, NAUČÍME!, V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: sdk12345@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 777 938 777, osobně: Po - Pá od 7:00 do 17:00, Třebíčská 60 Velké Meziříčí, Firemní vozidlo pro účel práce, veškeré vybavení pro účel práce.. Pracoviště: S.d.k. s.r.o., Třebíčská, č.p. 1678, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Jiří Pazderka, +420 777 938 777.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 30 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINITRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracoviště: Oc logistics s.r.o., Karlov, č.p. 1119, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Libor Coufal, +420 606 043 543.

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 30 000 Kč

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři projektant elektro. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: §50/9, řid. průkaz sk. B, První kontakt telefonicky 7,00 - 16,00h, nebo emailem. Pracoviště: Švoma - stroje, s.r.o. - provozovna bohdalov, 592 13 Bohdalov. Informace: Milan Švoma, +420 605 516 833.

Putovní expozice Sdružení Krajina o praktické ochraně přírody obsadila prostory chirurgického pavilonu nemocnice v Novém Městě na Moravě. Vidět ji lze do konce srpna.