V. MEZIŘÍČÍ – KOLÍN 4:1

Kolín sice brzy vedl, ale svůj náskok ještě během první třetiny ztratil. „Ačkoli hosté přivezli jenom čtrnáct hráčů, stále šlo o silného soupeře, což se v první třetině potvrdilo. Ve druhé třetině se to zlepšilo. Získali jsme důležité body,“ netajil spokojenost Prachař.
Branky: 13. Hudcovský (Sobotka, Krča), 17. Kunstmüller (Konečný, Stráňovský), 38. Červa (Adamec), 38. Konečný (Bukáček, Kunstmüller) – 7. Pomichálek (Kubišta). Rozhodčí: Přikryl – Chocholouš, Pospíšil. Vyloučení: 6:8. Diváci: 415. Třetiny: 2:1, 2:0, 0:0. V. Meziříčí: Malý - Stráňovský, Smejkal, Úlehla, Červa, Heřmanský, Kochánek - Bula, Adamec, P. Prachař - Konečný, Bukáček, Kunstmüller - Krča, Sobotka, Hudcovský – Plhák.

PELHŘIMOV – BENÁTKY 1:5

Domácí se v souboji s dobře bruslícím i kombinujícím soupeřem nevytáhli. S výjimkou některých pasáží ve druhé třetině podali podprůměrný výkon.
„Je to jeden ze zápasů a my se musíme smířit s prohrou. Pro mě ale není přijatelný styl, jakým jsme prohráli. Chyběla mi tam hlavně koncentrace a bojovnost,“ řekl trenér Pavel Zmrhal.
Branky: 21. Hrbatý - 1. Malý, 10. Kadeřábek, 32. Skořepa, 44. Stehno, 52. Mrňa. Rozhodčí: Blecha - Reich, Skopal. Vyloučení: 10:6. Využití: 0:1. Diváci: 450. Střely na branku: 22:43. Třetiny: 0:2, 1:1, 0:2. Pelhřimov: Adamec - Meloun, Kašpar, Beránek, Plch, Smetana, Vácha, Prostředník, Šustr - Hrbatý, Plachý, Tecl - Šejnoha, Anderle, Votápek - Digrin, Hadrava, Špatenka.

II. liga - skupina Střed, ostatní zápasy 19. kola:

Písek - Milevsko 3:2, Tábor - K. Hora 3:4, Chrudim - Benešov 4:1, Nymburk - J. Hradec 2:4.