V. MEZIŘÍČÍ - VSETÍN B 7:2

Do letošního posledního mistrovského zápasu nevstoupili svěřenci trenéra Romana Vondráčka dobře. Slepené góly hostujícího Vsetína z 10. a 11. minuty znamenaly pro domácí fanoušky mírný šok. Naštěstí už o minutu později snížil Sobotka a dal signál k domácímu náporu.

Ten gradoval v závěru druhé třetiny, kdy dva góly Pejchala a jeden Dostála znamenaly obrat z 1:2 na 4:2. Ve třetím dějství domácí přidali další tři góly, Pejchal završil svůj hattrick, a radovali se tak z vysoké výhry 7:2, která jim zajistila přezimování na druhém místě tabulky.

Branky: 12. Sobotka (Chlubna, Šerý), 36. Pejchal (Krča, Burian), 39. Pejchal (Rozmarín, Krča), 40. Dostál (Šerý), 48. Sobotka (Dostál, Vlašín P.), 55. Pejchal (Ambrož, Krča), 59. Mašek (Vlašín M., Chlubna) 10. Dědek (Christov), 11. Humplík (Vašíček). Rozhodčí: Hübl Olšar, Tkáč. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 152. Třetiny: 1:2, 3:0, 3:0. V. Meziříčí: Juda (Štourač) Šerý, P. Vlašín, Burian, Ambrož, Kochánek, Chlubna Roupec, Dostál, Sobotka, Krča, Kudláček, Pejchal, M. Vlašín, Střecha, Mašek, Rozmarín.

Další výsledky 17. kola: Boskovice Blansko 4:1, Kroměříž Uherské Hradiště 7:3, Rosice Uherský Brod 1:5, Uničov Uherský Ostroh 5:7, Hodonín B Břeclav 5:9.

1. Kroměříž 16 13 0 1 2 109:63 40

2. V. MEZIŘÍČÍ 16 12 0 1 3 70:40 37

3. Uh. Brod 15 11 0 0 4 87:51 33

4. Boskovice 15 9 1 1 4 73:46 30

5. Uh. Ostroh 15 10 0 0 5 73:57 30

6. Uničov 16 8 2 1 5 84:67 29

7. Břeclav 16 8 1 0 7 72:66 26

8. Hodonín B 16 5 2 0 9 68:72 19