„Na zápas se všichni hodně těšíme. Doufám, že navážeme na naše dobré nedávné výsledky,“ hodnotí ambice svého mužstva trenér Petr Kuchyňa.
Vánoční přestávka hokejistům nejspíš pomohla a znovu je dokázala motivovat. Kromě zápasu proti Benešovu, který podle slov trenéra rozhodně nevypadal jako zápas prvního s předposledním, vždy bezpečně zvítězili.

„Kluci zatím, až na občasné výjimky, vždy plnili to, co jsme si řekli, a bylo vidět, že za tím chtějí jít. Že chtějí vyhrát a zahrát si opět play off,“ dodává Kuchyňa.

Výraznou měrou se na tom podíleli i noví hráči, kteří se objevili na soupisce žďárských Plamenů. Brankář Peter Babkovič, třebíčský útočník David Křenek a naposled žďárský odchovanec Petr Beneš.

„S hráči jsem zatím maximálně spokojen, vždy předvedli výborný výkon. Teď už navíc mohu prozradit, že proti Kutné Hoře za nás nastoupí i další posila, jež si za nás už zahrála. A to Jiří Man z jihlavské Dukly,“ říká trenér.

Na ostří nože se hokejisté utkají již zítra, na domácím ledě přivítají věčného rivala z Kutné Hory, jenž má nyní stejně bodů. „Na zápas s Kutnou Horou se velmi těšíme, rozhodně však nepředpokládám, že nám Kutná Hora něco daruje bez boje. Je to přímý souboj o play off a pokud nás opět podpoří výborný výkon brankáře, můžeme očekávat kvalitní podívanou,“ dodává na závěr kouč žďárských hokejistů.
Rozhodčí v neděli vhodí úvodní buly v 17.30.

JAKUB FREIWALD