Tentokrát si proti Křižanovu otevřela střelnici Řečice. Sedmi vstřelenými góly se blýskl Trejbal.

Mostiště si upevnilo první příčku v tabulce okresního přeboru, když bez větších komplikací porazilo Veverskou Bitýšku.

Zastřílela si také Náměšť, která devíti brankama smetla Šerkovice. Ty s favoritem dokázali držet krok pouze první dvacetiminutovku.

NEDVĚDICE B – V. MEZIŘÍČÍ B 2:6

Branky: R. Krejčí, Štarha - Šal 2, Malec, Tůma, Hrnčíř, Navrátil. Vyloučení: 1:5. Rozhodčí: I. Štětina, R. Štětina. Diváci: 70 diváků. Třetiny: 0:1, 2:2, 0:3.

KŘIŽANOV - ŘEČICE 4:12

Branky: Musil, Škrob, Hudec, David Komínek – R. Trejbal 7, Kuchař 3, Novotný, Diviš. Diváci: 50. Třetiny: 1:3, 1:7, 2:2.

MOSTIŠTĚ - V. BITÝŠKA 5:2

NÁMĚŠŤ - ŠERKOVICE 9:2

Branky: Sázavský 2, Vinkler, Bauer, Štiřík, Čada, Tóth, Staněk, Kohút - Prudký, Fligl. Třetiny: 3:2,4:0,2:0.
Příští kolo: Náměšt - Nedvědice, Šerkovice - Mostiště, V. Bíteš - Křižanov, Řečice - V. Meziříčí.