Předchozí
1 z 5
Další

Jaké bylo poslední kolo a co se bude dít v krajské lize dál si přečtěte na dalších stranách.

NEDOKONČENÁ KANONÁDA

Na první místo si dělaly zálusk stále dva kluby. Těžší roli měla Světlá nad Sázavou na ledě třetího Pelhřimova.

Utkání ale lídr zvládl a po výhře 4:1 si zajistil nejlepší pozici pro play-off. „Splnili jsme určitý cíl, ale víme, že sezóna začíná prvním zápasem play off,“ má jasno trenér vítězů Ladislav Fixa.

Na první místo mohla dosáhnout ještě i Chotěboř. Ta doma rozjela ohromnou kanonádou do sítě Velké Bíteše. Střelecká demolice soupeře skončila krátce před koncem druhé třetiny, kdy se hostům zranil druhý gólman a utkání skončilo nedohráno.

JAK DÁL? PŘEDKOLO PLAY-OFF

Již ve středu jedenáctého ledna bude rozehráno předkolo play-off. Střetnou se v něm celky na sedmém až desátém místě po základní části.

Hraje se na dva zápasy, lepší postoupí do čtvrtfinále. V případě rovnosti vyhraných zápasů se (bez ohledu na skóre) druhé utkání prodlužuje do určení vítěze a postupujícího.

Program předkola Krajské ligy mužů VysočinaZdroj: grafika Deník

JAK DÁL? PLAY-OFF

Čtvrfinále
Hraje se na tři vítězná utkání od víkendu 21./22. ledna do 4./5. února. Do čtvrtfinále postoupily celky z prvního až šestého místa, doplní je dva postupující z předkola.

Dvojice: Světlá n. S. - hůře umístěný postupující z předkola, Chotěboř - lépe umístěný postupující z předkola, Pelhřimov - Velká Bíteš, Moravské Budějovice - Humpolec.

Semifinále
Hraje se na tři vítězná utkání od víkendu 11./12. února do 25./26. února.

Finále
Hraje se na tři vítězná utkání od víkendu 4./5. března do 18./19. března.

Vítěz bude mít právo bojovat v kvalifikaci o postup do druhé ligy.

JAK DÁL? O POHÁR PŘEDSEDY KVV

Hraje se ve skupině na deset kol. Turnaje se účastní poslední celek po základní části, dva vyřazení z předkola play-off a později přistoupí i neúspěšné čtyři týmy ze čtvrtfinále play-off.

Pohár startuje stejně jako play-off o víkendu 21./22. ledna a dohraje se 25./26. března.