RUDOLEC ZNĚTÍNEK 5:6

Zhodnocení Tomáše Klimeše (hráč, Rudolec): „Díky naší nedůslednosti byl ve vyrovnaném duelu se spoustou šancí na obou stranách šťastnější soupeř."

Branky a nahrávky: O. Chalupa, L. Křesťan, Lub. Šerejch, Lad. Šerejch, T. Vomela (L. Křesťan, R. Vomela) V. Neubauer 2, J. Vaněk 2, P. Křehlík, P. Vaněk (P. Bílek 3, P. Diviš, P. Dvořák, P. Vokoun). Rozhodčí: Hájek, Křivský. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Diváci: 33. Třetiny: 3:2, 2:2, 0:2. Rudolec: P. Šutka J. Bernard, A. Boháček, O. Chalupa, T. Klimeš, L. Křesťan, R. Pejchal, J. Ptáček, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela. Znětínek: P. Bílek, P. Diviš, P. Dvořák, M. Inwald, P. Křehlík, P. Křesťan, V. Neubauer, J. Pešek, D. Toman, J. Vaněk, P. Vaněk, P. Vokoun, J. Weinhofer.

JÁMY NOVÁ VES 5:2

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): „Naše první letošní výhra. Ve vyrovnaném zápase se nám podařilo proměnit více šancí než soupeři."

Branky a nahrávky: Růžička 2, Kondrát, Kubíček, Nedvěd (Rezler 2, Kubíček, Nedvěd) J. Nečas, T. Novotný (Kužel, M. Nečas). Rozhodčí: Hájek, Zelený. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Třetiny: 2:2, 1:0, 2:1. Jámy: Benc Vlček, Trčka, Stehlík, Růžička, Rezler, Peňáz, Nedvěd, Kubíček, Kondrát, Klement. Nová Ves: Peňáz Šiška, T. Novotný, P. Nečas, M. Nečas, J. Nečas, Malimánek, Kužel, Kubík, Fuksa, Bureš.

LÍSEK ŠKRDLOVICE 1:3

Zhodnocení Radka Špatky (hráč, Lísek): „Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě. Byl rychlejší a důraznější, o body zabojoval mnohem víc než my."

Branky a nahrávky: Martin Svoboda (Blecha, Skřepek) Dvořák 2, M. Jun (M. Janáček, Komínek, Vetešník). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Diváci: 45. Třetiny: 1:1, 0:2, 0:0. Lísek: Kubík Blecha, Klusák, Navrátil, Vokurka, Martin Svoboda, Michal Svoboda, Prudký, Šimeček, Špatka, Skřepek. Škrdlovice: Wasserbauer Berger, Dvořák, Hromádka, J. Janáček, M. Janáček, M. Jun, P. Jun, P. Jun ml., Komínek, Machovec, Mrkos, I. Podsedník, J. Podsedník, Pruger, Ptáček, Vetešník, Žák.

SVĚTNOV OLEŠNÁ 12:1

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Od první třetiny, kterou jsme vyhráli 5:0, jsme soupeře přehrávali. Po dobrém výkonu celého mužstva bereme plný počet bodů za přesvědčivou výhru."

Branky a nahrávky: Pošvic 4, Hodonský 2, Strnad 2, Kuba, Kučka, Toman, Vondráček (Vondráček 3, Pošvic 2, Toman 2, Tůma 2, Mifka, Strnad, Straka, M. Zich) Suchý (Sláma). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 57. Třetiny: 5:0, 3:1, 4:0. Světnov: Novák Hodonský, Kuba, Kučka, Mifka, T. Mrkos, Pošvic, Sáblík, Strnad, Starka, Štefan, V. Tlustoš, Toman, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Olešná: Stemberk Beneš, Holcman, Chalupa, Kovařík, Macek, Ondráček, Pazour, Procházka, Průža, Řehoř, Sláma, Suchý.

SLAVKOVICE OSTROV 3:4

Zhodnocení Tomáše Lišky (vedoucí mužstva, Slavkovice): „Ve vyrovnaném utkání nakonec vyhrál hostující celek. Bohužel se opět projevila naše střelecká impotence a nemohoucnost dát branku i z vyložených šancí."

Branky a nahrávky: Zdražil 2, Mrázek (Bukáček, Jaitner) Burian 2, Kovář, Tlustý (Jurek, Buchta, Fňukal, J. Gregar, Němec, J. Pelikán). Rozhodčí: Hájek, Gregar. Vyloučení: 4:1. Bez využití. Diváci: 19. Třetiny: 2:1, 0:2, 1:1. Slavkovice: Škorpík Mrázek, Králíček, Z. Starý, Kordovský, Jaitner, Nekvinda, M. Mužátko, Liška, Sáblík, Hudeček, Zdražil, Bukáček, Chalupa, Peňáz, Mikeš, F. Skalník. Ostrov: Ondráček Buchta, Burian, Dupal, Fňukal, Gregar J., Jurek, Kment, Kovář, Němec, Paul, P. Pelikán, J. Pelikán.

ŘEČICE PÍSEČNÉ 2:8

Zhodnocení Lukáše Veselého (vedoucí mužstva, Řečice): „Do dnešního duelu jsme nastupovali v menším počtu a to se podepsalo i na hře. První třetinu jsme se soupeřem drželi krok, ale ve druhém dějství se začal prohlubovat rozdíl v počtu hráčů na střídačkách, čemuž odpovídá i výsledek."

Branky a nahrávky: F. Šustáček 2 (M. Drdla, O. Šandera, P. Šustáček, L. Veselý) Čech 2, R. Sklenář 2, Zbytovský 2, Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml. (M. Sklenář 3, Z. Sklenář ml. 2, Zbytovský 2, Čech, Peňáz, R. Sklenář, Vávra). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Diváci: 49. Třetiny: 1:3, 0:3, 1:2. Řečice: R. Kříž M. Dostál, Kaláb, O. Šandera, Chrást, M. Drdla, P. Šustáček, O. Poul, L. Veselý, J. Poul, F. Šustáček. Písečné: Sochor Babák, Buchta, Coufal, Čech, Kobza, L. Kopecký, Peňáz, Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml., M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský.

V. LOSENICE PAVLOV 9:3

Zhodnocení Davida Zeleného (hráč, V. Losenice): „V jednoznačném utkání jsme zaslouženě vyhráli. Chtěl bych pochválit brankáře hostí Pavla Černého, který nám pochytal spoustu vyložených šancí a také ostatní kluky z Pavlova, kteří zápas nezabalili."

Branky a nahrávky: J. Hromádka 6, Vencálek 2, Neubauer (F. Hromádka 4, Matěja 3, Zelený 2) P. Karásek, Pokorný (P. Karásek). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:0. Využití: 1:0. Diváci: 85. Třetiny: 3:0, 4:2, 2:1. V. Losenice: Milan Mach Bureš, J. Hromádka, F. Hromádka, Kamarád, J. Mach, M. Mach Matěja, Neubauer, Pátek, Pospíchal, Jaroslav Rosecký, V. Rosecký, Vencálek, Veselý, Zelený. Pavlov: Černý M. Barták, L. Barták, Bečka, Berka, Dvořák, Havelka, Hron, B. Chmelař, J. Chmelař, Jan, Kadlec, L. Karásek, P. Karásek, Klíma, Lavička, Pokorný.

BOHDALEC VATÍN 7:0

Zhodnocení Vladimíra Jaši (vedoucí mužstva, Bohdalec): „V první třetině se nám povedlo hned čtyřikrát skórovat a ani po zbytek utkání jsme Vatín nepustili do vyložených šancí. I přesto se soupeř dostal k několika samostatným únikům, které zlikvidoval skvěle chytající Odehnal."

Branky a nahrávky: J. Chrást 2, L. Jaša 2, P. Jaša 2, T. Nedoma (Smažil 2, Šindler 2, Vařejka 2, J. Chrást, T. Nedoma, J. Večeřa). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Třetiny: 4:0, 1:0, 2:0. Diváci: 62. Bohdalec: Odehnal J. Chrást, L. Jaša, P. Jaša, V. Jaša, T. Nedoma, V. Nedoma, Smažil, Šindler, Vařejka, J. Večeřa, J. Večeřa ml. Vatín: Pazour Hubený, Láznička, J. Macek, Mokrý, Muller, Pešek, K. Sobotka, L. Sobotka, Ma. Straka, J. Šíma, L. Šíma, Štěpánek, Vondrák.

PŘIBYSLAV V. LOSENICE 4:7

Zhodnocení Rostislava Temla (ved. mužstva, Přibyslav): „V pátečním nočním utkání jsme podali naivní výkon, za který se musíme stydět. Náš soupeř byl velmi produktivní a vyhrál zaslouženě."

Branky a nahrávky: Forman 2, J. Musil, Němec (P. Svoboda, Neubauer, Forman) Zelený 3, Procházka, Matěja, J. Hromádka, F. Hromádka (P. Neubauer 2, Veselý, Pátek, J. Hromádka, F. Hromádka). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 2:1. Využití 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Třetiny: 2:1, 0:3, 2:3. Přibyslav: Bartoš Benák, Neubauer, Forman, Křepinský, Koubek, J. Musil, Němec, Novotný, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Mich. Teml, Vácha. V. Losenice: Mil. Mach Zelený, Veselý, Vencálek, V. Rosecký, J. Rosecký, Procházka, Pátek, P. Neubauer, Matěja, Mich. Mach, J. Mach, Kamarád, Jonák, T. Hromádka, F. Hromádka. J. Hromádka, Bureš.

BUKOV VESELÍČKO 1:4

Zhodnocení Karla Nováka (vedoucí mužstva, Bukov): „Ze začátku šlo o vyrovnané utkání. Naše šance jsme ale na rozdíl od soupeře nevyužili. Veselíčko vyhrálo zaslouženě."

Branky a nahrávky: P. Šikula (Uchytil) Svatoň 2, Kratochvíl, Uhlíř (Glos, Kasal, Kratochvíl, Svatoň). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 2:4. Diváci 31. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:1. Bukov: Hořínek L. Kratochvíl, Sýkora, Jakeš, Kupský, M. Svoboda st., M. Svoboda ml., F. Šikula, P. Šikula, Uchytil, Večeřa, Zelený. Veselíčko: Pleva Blažek, Glos, R. Kaláb, Kasal, Klement, Klíma, Kratochvíl, Král, Peřina, Svatoň, Šíma, Šorf, Uhlíř.

1. Světnov 9 9 0 0 70:20 18

2. Znětínek 9 8 0 1 48:23 16

3. Bohdalec 8 7 1 0 45:10 15

4. Škrdlovice 10 7 1 2 51:29 15

5. Ostrov 8 5 2 1 38:21 12

6. V. Losenice 10 6 0 4 49:36 12

7. Rudolec 9 6 0 3 31:27 12

8. Písečné 8 4 1 3 43:30 9