Zájem o akci je mezi fanoušky velký. První tisicovka vstupenek zmizela za necelou půlhodinu. „Fanoušci je vykoupili za čtyřiadvacet minut,“ těší zájem generálního manažere spolupořádajícího SKLH Žďár nad Sázavou Martin Nečas starší.

Ve druhé vlně, která momentálně probíhá na internetových stránkách akce Hvězdy 2022, se doprodává zbývajících třináct set vstupenek.

Hvězdy 2022
pátek 19. srpna 2022
zimní stadion Na Bouchalkách a přilehlá víceúčelová plocha ve Žďáře nad Sázavou
12.00 – začátek akce (dětské odpoledne)
15.00 – autogramiáda
17.00 – hokejové utkání
20.00 – zábavný večer s živou hudbou a DJ produkcí
24.00 - konec akce

Fanouškům se představí ve vzájemném duelu týmy Jakuba Voráčka a Martina Nečase. Složení jejich kádrů se zatím domlouvá. „Dá se říci, že z elitních třiceti českých hráčů v NHL jich dvacet přijede do Žďáru. Jména účastníků budeme odtajňovat postupně,“ vysvětluje Nečas starší. „Chybět nebudou ani bývalí hráči NHL jako Eliáš či Kubina. Trenéry týmů budou Václav Varaďa a Libor Zábranský.“

Kromě hokejistů se na akci představí také řada bývalých vynikajících fotbalistů, herců či funkcionářů. Přítomni budou i tři žďárští hokejoví mistři světa Tomáš Rolinek, Petr Koukal a Petr Vampola.

Jinými slovy: Žďár nad Sázavou uvidí velkou sportovně-společenskou megapárty. A to doslova. „Přístup na celou akci budou mít i lidé bez vstupenky do haly,“ dodává funkcionář Plamenů. „Celé utkání bude přenášeno na velkoplošnou obrazovku na ploše před stadionem, kde bude dostatek stánků s bohatým občerstvením. Od patnácti hodin se potom všichni účastníci budou fanouškům podepisovat na autogramiádě.“

Více informací o utkání a odkaz na online prodej vstupenek naleznete na webových stránkách akce Hvězdy 2022.