Ve skupině bojů o konečné deváté až třinácté místo si do tabulky připsaly dva body Slavkovice, když ve třetí třetině utkání proti „Mexiku“ zařídil obrat agilní Zdražil.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF

ZNĚTÍNEK – PŘIBYSLAV 6:7

Branky a nahrávky: M. Nevěčný 3, P. Dvořák, J. Vaněk, J. Weinhofer (M. Plhák 3, D. Toman 2, J. Vaněk 2, P. Bílek, M. Nevěčný, P. Weinhofer) – J. Doležal 4, P. Forman, O. Kárník, J. Musil (J. Doležal, P. Forman, O. Kárník, P. Neubauer, L. Svoboda, T. Svoboda). Třetiny: 2:0, 3:4, 1:3. Nejlepší hráči: M. Nevěčný – J. Doležal. První zápas: 3:1, stav série: 1:1.

Na házenkáře Nového Veselí (na snímku) čekají na jaře dvě velké výzvy. Play-off naší nejvyšší soutěže a finále Českého poháru.
Házenkářská liga: Nové Veselí startuje jarní část

OSTROV N. O. – SVĚTNOV 4:0

Branky a nahrávky: P. Burian 2, Fňukal 2 (Havlíček 2, P. Gregar). Třetiny: 3:0, 1:0, 0:0. Nejlepší hráči: Švanda – Kuba. První zápas: 5:3, konečný stav série: 2:0.

NOVÁ VES – VATÍN 1:4

Branky a nahrávky: T. Novotný st. (Havlík) – Kondrát, Mokrý, Sochor, L. Šíma (Brychta, Kondrát, Mokrý, Sochor, L. Váša). Třetiny: 0:2, 0:1, 1:1. Nejlepší hráči: T. Novotný – Mokrý. První zápas 2:6, konečný stav série: 0:2.

Po dvou výhrách v řadě v sobotu hokejisté Žďáru (v černých dresech) na Bouchalkách vyzvou vedoucí celek druholigové tabulky ze Šumperku (v modrobílém).
Zápas o šest bodů Plameny po perfektním výkonu zvládly, dalším se tolik nedařilo

RUDOLEC – BOHDALEC 2:8

Branky a nahrávky: Vladimír Musil, T. Vomela (Vladimír Musil 2, B. Křesťan) – A. Chrást 5, Šindler, P. Jaša, Kovář (L. Jaša 2, V. Jaša 2, Šindler 2, J. Chrást, Jindřich Vařejka). Třetiny: 1:1, 1:3, 0:4. Nejlepší hráči: Vladimír Musil – A. Chrást. První zápas: 6:2, stav série: 1:1.

SKUPINA O 9. – 13. MÍSTO

SLAVKOVICE – ŘEČICE 2:1

Branky a nahrávky: Zdražil 2 (Štěpánek, Nekvinda) – M. Šacl (O. Šandera). Třetiny: 0:0, 0:1, 2:0. Nejlepší hráči: Starý – J. Dostál.

PAVLOV – VESELÍČKO 1:6

Branky a nahrávky: Kabelka (Havelka) – Svatoň 3, L. Klement, R. Kaláb, Hromádka (L. Klement 2, Pospíchal, Kaňka, Hromádka). Třetiny: 1:3, 0:0, 0:3. Nejlepší hráči: Kabelka – Svatoň.

Fotbalisté Nového Města (v zelených dresech) na úvod přípravy zdolali juniorku FC Vysočina 5:3.
Fotbalisté zahájili herní testy

1. Řečice 2 1 0 1 11:6 2

2. Škrdlovice 1 1 0 0 8:4 2

3. Veselíčko 2 1 0 1 10:11 2

4. Slavkovice 2 1 0 1 6:9 2

5. Pavlov 1 0 0 1 1:6 0

Program 3. zápasů čtvrtfinále a utkání skupiny o 9. – 13. místo (sobota 1. a neděle 2. února): Řečice – Pavlov (so, 6.30), Přibyslav – Znětínek (so, 20.00), Bohdalec – Rudolec (ne, 16.30), Veselíčko – Škrdlovice (ne, 18.30).

Hokejisté Žďáru nad Sázavou (v červenočerném) stále ještě mají šanci proklouznout do play-off II. ligy.