Na hráče Velké Bíteše čekal náročný soupeř v podobě Boskovic. První třetinu svěřenci trenéra Zdeňka Pirochty zvládli, bohužel ale skórovali pouze jedenkrát. Ve druhé třetině pak hosté rychle vyrovnali a dalšími třemi góly zápas zvrátili ve svůj prospěch. Závěr už opět patřil domácím, ale na více, než na korekci nepříznivého stavu to nestačilo.

V. BÍTEŠ – BOSKOVICE 2:4

Branky a nahrávky: 11. Štěpánek (Florek), 49. Štěpánek (Florek) – 23. Benýšek (Šebek, Němec), 28. Štancl (Benýšek), 33. Benýšek (Šebek), 39. Dufek (Benýšek, Šebek). Rozhodčí: Kohoutek – Nechvátal, Paul. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Třetiny: 1:0, 0:4, 1:0. Velká Bíteš: Alexa (Antonín) – Rosendorf, Jiří Novák, A. Šidák, Ditrich, Grman – Petrčka, M. Šidák, Grmela – Kratochvíl, Florek, Štěpánek – Michálek, Trnka, Touška.

V. MEZIŘÍČÍ – ROSICE 6:1

Branky a nahrávky: 5. T. Střecha (Strnad), 34. Pejchal (P. Vlašín, Matov), 49. T. Střecha (Křenek, Kadela), 54. Bula (Maštera), 55. M. Burian (Matov, Pejchal), 60. Strnad (Kadela, Matov) – 40. Čtvrtníček (Říčka, Kazlepka). Rozhodčí: Maťašovský – Chramosta, Olšar. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 183. Třetiny: 1:0, 1:1, 4:0. Velké Meziříčí: Juda (Slavíček) – Ambrož, Kadela, Báňa, V. Burian, P. Vlašín, Kochánek – Strnad, Bula, Rozmarín, Křenek, T. Střecha, Sobotka, Maštera, M. Vlašín, Matov, Pejchal, M. Burian, F. Střecha.

Další výsledky 14. kola Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska: Uničov – Kroměříž 2:4, Blansko – Brumov-Bylnice 4:3 pp, Uherské Hradiště – Hodonín 6:8, Břeclav – Uherský Brod 2:5, Březina – Uherský Ostroh 1:5.

14. Březina 14 3 0 0 11 40:73 9

Program 15. kola (středa 11. a čtvrtek 12. prosince): Kroměříž – Brumov-Bylnice, Břeclav – Blansko, Uherský Brod – Uherské Hradiště, Hodonín – VELKÁ BÍTEŠ (čt, 18.00), Boskovice – VELKÉ MEZIŘÍČÍ (čt, 18.00), Rosice – Březina.

Program 16. kola (sobota 14. a neděle 15. prosince): Blansko – Kroměříž, Březina – Boskovice, VELKÁ BÍTEŠ – Uherský Brod (so, 17.00), VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín (so, 17.30), Uherské Hradiště – Břeclav, Brumov-Bylnice – Uherský Ostroh, Uničov – Rosice.