Hokejisté jihlavské Dukly přivítali Šumperk a hned od úvodních minut ukazovali, kdo je na domácím ledě pánem. Po pár minutách tak domácí vedli 2:0.

Ani v dalším průběhu hry nepřipustili svěřenci trenéra Viktora Ujčíka jakékoliv komplikace. Juda přidal nedlouho před polovinou zápasu třetí branku – 3:0.

Hosté zaznamenali čestný úspěch až ve třetí třetině, to však byla jejich poslední radost. Menšík totiž přidal za pár minut čtvrtou branku domácích, v poslední minutě pak pečetil výhru Dukly Havránek – 5:1.

Také hokejisté Horácké Slavie Třebíč se v pondělním podvečeru představili před vlastními fanoušky. Také oni zvítězili, ale až po prodloužení.

V sobotním přípravném utkání remizovali fotbalisté Žďáru (v bílém) s béčkem Líšně 2:2. Ždírec (ve žlutých dresech) zdolal Holice vysoko 7:0.
Výsledky jako na houpačce. Fotbalisté Ždírce si zastříleli, Žďár uhrál remízu

Podobně jako Dukla, také hráči Třebíče do utkání dobře vstoupili. Na vedoucí branku Meluzína však hokejisté Sokolova brzy zareagovali – 1:1.

Domácí dostal v prostřední části znovu do vedení Lang, jenže po pár minutách třetí periody se prosadil hostující Pohl – 2:2. Jelikož se ve zbytku normální hrací doby už žádný z hráčů neprosadil, došlo utkání až do prodloužení.

To ovšem netrvalo příliš dlouho. Už po necelé půlminutě ujel obraně hostů Poizl a rozhodl o bodu navíc pro hokejisty Třebíče – 3:2.

JIHLAVA - ŠUMPERK 5:1
Branky a nahrávky: 6. Harkabus (Zadražil, Helt), 7. Seman (Havránek), 26. Juda (Kachyňa, Chvátal), 53. Menšík (Helt, Seman), 60. Havránek (Kowalczyk) – 48. Vildumetz (Kindl). Rozhodčí: Horák, Valenta – Maštalíř, Polák. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 861. Třetiny: 2:0, 1:0, 2:1. Dukla Jihlava: Žukov – Bilčík, Mareš, Kowalczyk, Eliáš, Kachyňa, Chvátal – Jungwirth, Skořepa, Havránek – Harkabus, Zadražil, Helt – Cachnín, Juda, Čermák – Seman, Menšík.

TŘEBÍČ - SOKOLOV 3:2 pp
Branky a nahrávky: 5. Meluzín (Vodný, Střondala), 23. Lang (Hunkes), 61. Poizl – 10. Tomi (Jurčík, Vrhel), 46. Pohl (Tomi, Přibyl). Rozhodčí: Zubzanda, Čáp – Zídek, Hnát. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 774. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1 – 1:0. Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Hunkes, Mlčák, Furch, Forman, Tureček, Poizl, Zukal – Psota, Bittner, Havlát – Střondala, Vodný, Meluzín – Gajarský, Nedvídek, Sklenář – Lang, Michálek, Zabloudil.