EXTRALIGA ST. DOROSTU – O UMÍSTĚNÍ 15. – 25. MÍSTO
ŽĎÁR N. S. – CHOMUTOV 5:3
Na přelomu první a druhé třetiny si domácí celek vybudoval solidní náskok 3:0. Piráti se nevzdali a v polovině utkání to bylo již pouze o gól – 3:2. Plameny odskočily v 50. minutě, ale hosté utkání minutu před závěrečnou sirénou opět zdramatizovali.

Až gól Gergela do prázdné klece Žďárské definitivně uklidnil.

Branky a nahrávky: 17. Nagy (Pytlík), 22. Vlk (Gergel), 23. Junek (Pytlík, Gergel), 50. Konečný (Pytlík), 60. Gergel (Pytlík) – 26. Beneš (Jaroš), 29. Koláček (Štochl), 59. Ouřada. Diváci: 82. Třetiny: 1:0, 2:2, 2:1.

Vánoční divadelní představení se hraje v novoměstském evangelickém kostele rok co rok.
Do evangelického kostela chodí na Štědrý den i neznabozi

MLADÁ BOLESLAV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:4 pp
Dva dny po výhře nad Chomutovem vyrazili žďárští dorostenci do města Škodovek. První třetina nabídla vyrovnaný průběh a vedoucí branku Mladé Boleslavi. Žďár kontroval dvě minuty po změně stran gólem Nagyho. Po polovině zápasu šli domácí opět do vedení, ale Vašíček přispěchal s bleskovou odpovědí – 2:2. Misky vah na stranu Boleslavi převážil potřetí v zápase Schulz, ale Pytlík při hře bez brankáře vyrovnal a ten samý hráč pak v nastavení zařídil výhru Žďáru.

Branky a nahrávky: 6. Čermák (Imlauf), 32. Dotter (Grim), 46. Schulz (Novák, Imlauf) – 22. Nagy (Pytlík, Gergel), 33. Vašíček (Gergel), 60. Pytlík, 61. Pytlík. Diváci: 71. Třetiny: 1:0, 1:2, 1:1 – 0:1. Žďár nad Sázavou: Radosta (Sivák) – Černohorský, Junek, Čermák, Cibuzar, Filip, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, M. Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček.

LETŇANY – ŽĎÁR N. S. 5:1
O osudu zápasu rozhodla jeho prostřední část. Poslední Letňany v ní Plamenům nasázely hned čtyři branky a rozhodly tak o své překvapivé výhře. Mladší dorostenci Žďáru nyní mají měsíční pauzu, na led znovu vyjedou až po Novém roce.

Kalendář Moje Baliny je dílem Hany Brablecové.
Obce nabízejí originální vánoční dárky

Branky a nahrávky: 21. Krutil (Hlaváč), 26. Pětník (Škarda), 35. Straka, 39. Škarda (Pětník), 52. Zrcek (Klatt, Škarda) – 56. Štola (Macek, Adámek). Rozhodčí: Kraval – Košťálová, Nekvapil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Třetiny: 0:0, 4:0, 1:1. Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, Filip, Pokorný, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný, Kouba, Štola, Matas, Malenovský, Picka, Doležal, Bednář.

 1. Kometa Brno 19 8 3 1 7 72:62 31
 2. H. Brod 19 7 1 2 9 69:71 25
 3. Jihlava 20 7 1 2 10 58:72 25
 4. Pardubice 20 4 2 3 11 64:76 19
 5. ŽĎÁR N. S. 20 5 1 1 13 56:90 18
 6. Letňany 20 2 0 3 15 40:93 9