EXTRALIGA ST. DOROSTU – O UMÍSTĚNÍ 15. – 25. MÍSTO
ŽĎÁR N. S. – CHOMUTOV 5:3
Na přelomu první a druhé třetiny si domácí celek vybudoval solidní náskok 3:0. Piráti se nevzdali a v polovině utkání to bylo již pouze o gól – 3:2. Plameny odskočily v 50. minutě, ale hosté utkání minutu před závěrečnou sirénou opět zdramatizovali.

Až gól Gergela do prázdné klece Žďárské definitivně uklidnil.

Branky a nahrávky: 17. Nagy (Pytlík), 22. Vlk (Gergel), 23. Junek (Pytlík, Gergel), 50. Konečný (Pytlík), 60. Gergel (Pytlík) – 26. Beneš (Jaroš), 29. Koláček (Štochl), 59. Ouřada. Diváci: 82. Třetiny: 1:0, 2:2, 2:1.

MLADÁ BOLESLAV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:4 pp
Dva dny po výhře nad Chomutovem vyrazili žďárští dorostenci do města Škodovek. První třetina nabídla vyrovnaný průběh a vedoucí branku Mladé Boleslavi. Žďár kontroval dvě minuty po změně stran gólem Nagyho. Po polovině zápasu šli domácí opět do vedení, ale Vašíček přispěchal s bleskovou odpovědí – 2:2. Misky vah na stranu Boleslavi převážil potřetí v zápase Schulz, ale Pytlík při hře bez brankáře vyrovnal a ten samý hráč pak v nastavení zařídil výhru Žďáru.

Branky a nahrávky: 6. Čermák (Imlauf), 32. Dotter (Grim), 46. Schulz (Novák, Imlauf) – 22. Nagy (Pytlík, Gergel), 33. Vašíček (Gergel), 60. Pytlík, 61. Pytlík. Diváci: 71. Třetiny: 1:0, 1:2, 1:1 – 0:1. Žďár nad Sázavou: Radosta (Sivák) – Černohorský, Junek, Čermák, Cibuzar, Filip, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, M. Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček.

LETŇANY – ŽĎÁR N. S. 5:1
O osudu zápasu rozhodla jeho prostřední část. Poslední Letňany v ní Plamenům nasázely hned čtyři branky a rozhodly tak o své překvapivé výhře. Mladší dorostenci Žďáru nyní mají měsíční pauzu, na led znovu vyjedou až po Novém roce.

Branky a nahrávky: 21. Krutil (Hlaváč), 26. Pětník (Škarda), 35. Straka, 39. Škarda (Pětník), 52. Zrcek (Klatt, Škarda) – 56. Štola (Macek, Adámek). Rozhodčí: Kraval – Košťálová, Nekvapil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Třetiny: 0:0, 4:0, 1:1. Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, Filip, Pokorný, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný, Kouba, Štola, Matas, Malenovský, Picka, Doležal, Bednář.

 1. Kometa Brno 19 8 3 1 7 72:62 31
 2. H. Brod 19 7 1 2 9 69:71 25
 3. Jihlava 20 7 1 2 10 58:72 25
 4. Pardubice 20 4 2 3 11 64:76 19
 5. ŽĎÁR N. S. 20 5 1 1 13 56:90 18
 6. Letňany 20 2 0 3 15 40:93 9