V prvním případě Dukla otočila zápas, když v poslední třetině vstřelila branky, na severu Moravy pak o cenných bodech rozhodl v poslední minutě kapitán Tomáš Čachotský.

Tým z Vysočiny by se potřeboval naladit na vítěznou vlnu, protože prohrál už čtyřikrát v řadě. Vždy se jednalo o těsný zápas, jenže Dukla urvala akorát bod v úterním zápase na Kometě. A nejbližší konkurenti se začínají povážlivě vzdalovat.

Brněnští hokejisté ve 33. extraligovém kole přehráli Jihlavu 3:2 v prodloužení, bonusový bod vystřelil Vojtěch Němec.
Dukla prohrála s Kometou v prodloužení

„Právě z posledních dvou třetin proti Kometě musíme vycházet do dalších zápasů,“ míní obránce Erik de la Rose.

Hokejové menu
Extraliga, 34. kolo. Čtvrtek 28. prosince od 17.00: Třinec – Olomouc. Od 17.30: JIHLAVA – Vítkovice, Mladá Boleslav – Litvínov, Chomutov – Plzeň. Od 18.00: Pardubice – Kometa Brno. Od 19.00: Sparta Praha – Liberec.
Předehráno: Zlín – Hradec Králové 2:3 po prodl.