ŽĎÁR N. S. - HAVL. BROD 1:2

Úvodních dvacet minut vyznělo pro hostující celek, který do první přestávky odcházel s dvoubrankovým náskokem. V 6. minutě otevřel skóre zápasu Juráň, na nějž o jedenáct minut později navázal Přidal - 0:2. Naopak Plamenům se v koncovce příliš nedařilo, v prostřední části také pohrdli nabídkou trestného střílení. Gólově se svěřenci kouče Radka Hamana prosadili až v úplném závěru, pár vteřin před třetí sirénou korigoval na konečných 1:2 Černohorský.

Branky a nahrávky: 60. Černohorský (Kovářů, Prokš) – 6. Juráň (Voříšek, Port), 17. Přidal (Mikeš). Vyloučení: 4:6. Bez využití. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1. SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Černohorský, Kolda, Koželuh, Čermák, Wasserbauer, Pazourek – Prokš, Bureš, Heinrich, Chlubna, Jícha, Knap, Kovářů, Sokolík, Hromádka. BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Port, Kliment, Čermák – Mikeš, Třetina, Přidal – Juráň, Voříšek, Kadlec – Janiurek, Ludvík, Holenda.