Přibyslav urvala cenný bod s prvním Světnovem, stejný kousek se podařil i Škrdlovicím, které remizovaly s Rudolcem. Vyřazovací boje se naopak vzdálily Slavkovicím, jež rozdaly všechny čtyři body.

Od čtvrtka do neděle se předehraje 19. kolo včetně několika dohrávek. O první vítězství v sezoně budou v sobotu od 20.15 usilovat Bukov s Olešnou. Sousedské derby Nová Ves Řečice je na programu v sobotu od 6 hodin ráno.

V. LOSENICE VESELÍČKO 2:4

Zhodnocení Davida Zeleného (hráč, V. Losenice): „K vidění byl velice slušný a oboustranně vyrovnaný zápas. Je škoda, že jsme nedosáhli alespoň na jeden bod, který nám bude určitě v závěrečném účtování velice chybět. Bohužel se budu zase opakovat, ale stále doplácíme na to, že se na utkání nescházíme v ideálním počtu hráčů."

Branky a nahrávky: F. Hromádka, J. Hromádka (F. Hromádka, J. Hromádka, Matěja, Veselý) Blažek 2, Bořil, Liška (Káňa 2, R. Kaláb 2, Bořil, Uhlíř). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 55. Třetiny: 0:1, 2:1, 0:2. V. Losenice: Milan Mach J. Hromádka, F. Hromádka, Kamarád, J. Mach, M. Mach, Matěja, Neubauer, Pátek, V. Rosecký, Veselý, Zelený. Veselíčko: Brostík Blažek, Blažíček, Bořil, Glos, R. Kaláb, Káňa, L. Klement, P. Klement, Klíma, Kratochvíl, Liška, Majtner, Marek, Neuman, Pařízek, Pleva, Svatoň, Šorf, Uhlíř.

JÁMY ZNĚTÍNEK 0:11

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): „Proti těžkému soupeři jsme se opět nesešli ani na dvě kompletní pětky. Zápas měl jednoznačný průběh, čemuž odpovídá i konečný výsledek."

Branky a nahrávky: Neubauer 5, Diviš 3, J. Vaněk 2, Hubený (J. Vaněk 3, Hubený 2, P. Bílek, Diviš, P. Vaněk, J. Weinhofer). Rozhodčí: Hájek, Štěpánek. Bez vyloučení. Třetiny: 0:4, 0:6, 0:1. Jámy: Benc Trčka, Růžička, Rezler, Peňáz, P. Novotný, Nedvěd, Kubíček, R. Kondrát, Doležal. Znětínek: Mokrý P. Weinhofer, J. Weinhofer, Vávra, P. Vaněk, J. Vaněk, Pešek, Neubauer, Křehlík, Inwald, Hubený, Fabík, J. Dvořák, Diviš, Bílek.

BUKOV OSTROV 0:5

Zhodnocení Karla Nováka (vedoucí mužstva, Bukov): V první třetině byl zápas vyrovnaný, ve druhé soupeř rozhodl využitím svých příležitostí.

Branky a nahrávky: Prokš 2, Buchta, M. Dostál, Dupal (Němec 3, Jurek 2, Z. Gregar, K. Kment, Prokš). Rozhodčí: Hájek, Gregar. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 10. Třetiny: 0:1, 0:3, 0:1. Bukov: Suchý Harvánek, Hofman, Jakeš, Svoboda ml., Svoboda st., F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, Večeřa, Zelený. Ostrov: Ondráček Buchta, Daniel, Dostál, Dupal, Fňukal, Z. Gregar, Jurek, K. Kment, Němec, Paul, P. Pelikán, S. Pelikán, Prokš.

VATÍN SLAVKOVICE 6:1

Zhodnocení Lubomíra Mokrého (zástupce vedoucího mužstva, Vatín): „Zápas se rozhodoval ve druhé třetině, kdy soupeř ve vlastním oslabení nedokázal proměnit samostatný únik a vyrovnat na 2:2. Místo toho se nám podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl, který jsme poté již jen navyšovali."

Branky a nahrávky: K. Sobotka 3, Pešek, L. Sobotka, L. Šíma (L. Sobotka 2, Láznička, Mokrý, J. Šíma, Vondrák) Štěpánek. Rozhodčí: Hájek, Mahel. Vyloučení: 2:5. Využití 1:0. Diváci: 10. Třetiny: 2:1, 2:0, 2:0. Vatín: Pazour Mar. Straka, Müller, Krejčí, Vondrák, Blíženec K. Sobotka, J. Šíma, L. Sobotka, Štěpánek, Mokrý, L. Šíma, J. Macek, Láznička, Pešek. Slavkovice: Škorpík Hudeček, Králíček, Jaitner, Liška, Mrázek, Mužátko, R. Sáblík, F. Sáblík, J. Sáblík, Z. Starý, Štěpánek, Zavadil.

BOHDALEC SLAVKOVICE 5:4

Zhodnocení Vladimíra Jaši (vedoucí mužstva, Bohdalec): „Vyrovnané utkání, ve kterém nás podržel svým výborným výkonem v bráně poprvé chytající Smažil."

Branky a nahrávky: Vařejka 2, Kovář, T. Nedoma, L. Špička (Kovář, P. Sklenář, L. Špička, Vařejka) Hudeček 2, Liška, Mužátko (Jaitner, Zavadil). Rozhodčí: Hájek, Mahel. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 30. Třetiny: 2:0, 2:2, 1:2. Bohdalec: Smažil Hudec, Kovář, T. Nedoma, V. Nedoma, S. Sklenář, Šindler, L. Špička, Tulis, Vařejka, Večeřa. Slavkovice: Horych Hudeček, Králíček, Jaitner, Liška, Mrázek, Mužátko, Sáblík, F. Skalník, J. Skalník, Z. Starý, Štěpánek, Zavadil.

RUDOLEC ŠKRDLOVICE 2:2

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „Po vydařené první třetině, kdy jsme nevyužili další dobré příležitosti ke skórování, jsme přestali bruslit a nechali soupeři zbytečně moc prostoru. Ten toho mohl využít daleko lépe, avšak proti byl náš vynikající brankář. Mrzí mě, že jsme nenavázali na bojovnost a nasazení ze zápasu se Znětínkem."

Branky a nahrávky: J. Bernard, L. Šerejch (V. Musil, J. Ptáček) Komínek, M. Janáček (Berger, M. Jun). Rozhodčí: M. Hájek, J. Mahel. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 36. Třetiny: 2:0, 0:2, 0:0. Rudolec: P. Šutka J. Bernard, A. Boháček, O. Chalupa, R. Chytal, T. Klimeš, L. Křesťan, Voj. Musil, J. Ptáček, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, M. Vomela, T. Vomela. Škrdlovice: E. Berger, K. Hromádka, M. Janáček, M. Jun, P. Jun, P. Jun ml., Z. Komínek, J. Mach, L. Machovec, M. Mrkos, L. Musil, I. Podsedník, D. Pruger, M. Šmahel, D. Vetešník, J. Wasserbauer, F. Žák.

SVĚTNOV PŘIBYSLAV 2:2

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Ve velmi rychlém a tvrdém zápase s dosti vyloučeními jsme se ujali vedení hned na začátku zápasu. Skóre jsme v tu dobu mohli navýšit i vícekrát, ale soupeři se naopak podařilo vyrovnat. Ve druhé třetině jsme dali gól my a ve třetí Přibyslav, takže jsme se rozešli nerozhodně."

Branky a nahrávky: Kuba, V. Tlustoš (Tůma) Křepinský, P. Svoboda. Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 45. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1. Světnov: Novák Kuba, Hodonský, Kučka, Mifka, V. Tlustoš, Strnad, Vondráček, Sáblík, Straka, Tůma, T. Mrkos, Štefan, M. Zich. Přibyslav: Hájek Forman, Křepinský, Koubek, Musil, M. Strašil, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, M. Teml, Mil. Teml, R. Teml, Vlček.

PÍSEČNÉ LÍSEK 1:4

Zhodnocení Vladimíra Černého (vedoucí mužstva, Písečné): „Čtyři inkasované branky a tři zranění hráči během první třetiny rozhodli o průběhu celého derby. Tak zkušený tým, jako je Lísek, si dokázal náskok udržet až do konce zápasu."

Branky a nahrávky: Peňáz (Buchta) Krejčí 2, Blecha, Lad. Klusák (Šimeček, Špatka). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 250. Třetiny: 0:4, 1:0, 0:0. Písečné: Jílek, Šťastný Babák, Buchta, Čech, Flek, V. Kopecký, L. Kopecký, Kotouček, Peňáz, Z. Sklenář st., J. Sklenář st., J. Sklenář ml., R. Sklenář, M. Sklenář, Vávra, Vojtíšek, Zbytovský. Lísek: Kubík Blecha, Dvořák, Horák, Lad. Klusák, Korbička, Krejčí, Navrátil, Skřepek, Svoboda, Šimeček, Špatka, Uhlíř, Vokurka.

OLEŠNÁ ŘEČICE 1:7

Zhodnocení Ondřeje Chalupy (Olešná): „Zápas se moc dobře nevydařil. Podepsali se pod to i rozhodčí."

Branky a nahrávky: Suchý (Babjačok) M. Drdla 3, J. Šandera 2, P. Kříž, F. Šustáček (A. Drdla 2, O. Poul 2, Kaláb, P. Kříž, P. Šustáček). Rozhodčí: Mahel, Hájek. Diváci: 33. Třetiny: 0:2, 1:3, 0:2. Olešná: Stemberk Babjačok, Balabán, Beneš, Holcman, Chalupa, Jelínek, Kovařík, Kulka, Pazour, Procházka, Řehoř, Sláma, Suchý. Řečice: R. Kříž, M. Dostál, J. Dostál, A. Drdla, M. Drdla, Chrást, Kaláb, P. Kříž, J. Poul, O. Poul, P. Poul, J. Šandera, O. Šandera, F. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

PAVLOV NOVÁ VES 0:9

Zhodnocení Miroslava Jana (Pavlov): „Zápas byl v plné režii hostujícího týmu."

Branky a nahrávky: M. Nečas 2, Bureš 2, Havlík, Juda, Krejčí, Míča, Zdražil (Zdražil 2, Havlík 2, Juda, Krejčí, Kubík, M. Nečas, Novotný). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:2. Diváci: 18. Třetiny: 0:2, 0:3, 0:4. Pavlov: Černý Šantrůček, J. Doležal, R. Dvořák, Bečka, Karásek Sokol, Lavička, Doležal, V. Jan, J. Chmelař M. Barták, L. Barták, P. Dvořák, Berka, Kasal. Nová Ves: R. Novotný Bureš, Havlík, Jůda, Krejčí, Kubík, Kužel, Malimánek, Míča, J. Nečas, Ma. Nečas, P. Nečas, L. Novotný, M. Zdražil.

1. Světnov 13 11 2 0 94:19 24

2. Znětínek 15 12 0 3 95:42 24

3. Bohdalec 13 10 1 2 69:30 21

4. Řečice 13 10 0 3 66:32 20

5. Rudolec 14 9 2 3 57:26 20

6. Veselíčko 14 9 1 4 61:46 19

7. Lísek 13 8 1 4 72:47 17

8. Přibyslav 14 7 3 4 62:41 17