Bohdalec se ujal vedení v sérii hrané na dva vítězné duely a rázně nakročil k obhajobě titulu. Na starý známý pohár si mohou jeho hráči už počtvrté za sebou sáhnout v sobotu po 22. hodině, kdy bude znám výsledek odvety. Pokud se na stadion nevydáte osobně, na webu vesnickaliga.cz můžete celé utkání včetně nedělního klání o bronz sledovat on-line.

PLAY OFF FINÁLE

SVĚTNOV BOHDALEC 4:5

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „První finálový zápas nám vůbec nevyšel. Takto bojácně jsme žádný duel, hlavně v první třetině, za celou sezonu nezahráli a soupeř toho náležitě využil, když první dějství vyhrál 0:3. Bohdalec měl dobrý nástup i ve druhé části, ale potom se hra vyrovnala. Svoji hru, která nás dosud zdobila, jsme začali praktikovat až v posledním období a hned se to odrazilo i na skóre. Mocně jsme dotahovali, měli hodně šancí, jenže v koncovce chybělo trochu toho štěstíčka, a tak se nám srovnat tento dramatický zápas nepodařilo. Soupeř proto vyhrál zaslouženě."

Branky a nahrávky: Mifka 2, V. Tlustoš, Toman (Pošvic, Strnad, Štefan, Toman) Vařejka 2, P. Jaša, Kovář, Šindler (J. Chrást 2, P. Jaša, V. Jaša, P. Sklenář). Vyloučení: 4:5, navíc L. Jaša 10 min. OT + 20 min. OK, Večeřa (oba Bohdalec) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 350. Třetiny: 0:3, 1:1, 3:1. Stav série: 0:1. Světnov: Novák Hodonský, Kuba, Mifka, T. Mrkos, Pošvic, Sáblík, Strnad, Straka, Štefan, V. Tlustoš, Toman, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Bohdalec: Majtner Hudec, J. Chrást, L. Jaša, P. Jaša, V. Jaša, Kovář, P. Sklenář, Smažil, Šindler, Tulis, Vařejka, Večeřa.

SKUPINA O 9. AŽ 12. MÍSTO

VESELÍČKO ŘEČICE 2:6

Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): „Rozhodlo naše nevyužívání šancí a nekoncentrovanost během druhé třetiny. Chování řečického Drdly nechápeme a tento člověk by se nad sebou měl zamyslet. Hovoří za něj jeho tresty, kterých měl v utkání celkem šest dvouminutových a jeden desetiminutový za nesportovní chování.

Branky a nahrávky: L. Klement, Svatoň (Liška 2, Kratochvíl, Bořil) J. Šandera 2, P. Šustáček 2, O. Poul, M. Drdla (P. Šustáček 2, J. Šandera, V. Šacl). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení 10:12, navíc Bořil (Veselíčko) 25 min. OK a Drdla (Řečice) 10 min. OT. Využití: 2:0. Diváci: 42. Třetiny: 1:1, 0:4, 1:1. Veselíčko: Brostík L. Klement, Bořil, Klíma, Šorf, Uhlíř, Liška, Neuman, Laštůvka, Svatoň, Kratochvíl, Blažíček. Řečice: R. Kříž J. Dostál, M. Dostál, M. Drdla, Kaláb, P. Kříž, O. Poul, V. Šacl, J. Šandera, F. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

NOVÁ VES ŠKRDLOVICE 0:3

Zhodnocení Lukáše Novotného (hráč mužstva, Nová Ves): „Soupeř zaslouženě vyhrál."

Branky a nahrávky: Musil 2, P. Jun (I. Podsedník 2, Vetešník 2). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:2. Nová Ves: R. Novotný Kubík, P. Nečas, Pomahač Bureš, Malimánek, J. Nečas, M. Nečas, L. Novotný, T. Novotný II. Škrdlovice: Wasserbauer Berger, P. Jun, Komínek, Machovec, Musil, I. Podsedník, Prüger, Vetešník.

9. Škrdlovice 5 3 1 1 19:11 7

10. Řečice 5 3 0 2 19:19 6

11. Veselíčko 5 2 1 3 17:19 4

12. Nová Ves 5 1 0 4 13:19 2

SKUPINA O 13. AŽ 16. MÍSTO

SLAVKOVICE JÁMY 11:6

Zhodnocení Tomáše Lišky (vedoucí mužstva, Slavkovice): „V první třetině jsme hosty k ničemu nepustili a jasně ji vyhráli 4:0. Jenže ve druhé jsme se dopustili hrubých chyb a opět tak nechali soupeře dotáhnout na rozdíl jedné branky. Jámy na začátku poslední periody dokonce srovnali na 6:6. Naštěstí jsme měli ve svém středu spasitele Mrázka, který se projevil jako elitní snajpr a pěti góly rozhodl. Jen doufám, že ještě nevystřílel všechny náboje a že na oslavu pěti branek něco donese."

Branky a nahrávky: Mrázek 5, Zavadil 2, Hudeček, Štěpánek, Mužátko, Zdražil (Zavadil 3, Štěpánek 2, Starý 2, Zdražil 2, Hudeček, Kordovský) Kubíček 2, Halouska, P. Novotný, Růžička, Trčka (Kondrát, Rezler). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Třetiny: 4:0, 2:5, 5:1. Slavkovice: Kučera Štěpánek, Mrázek, Zavadil, Jaitner, Liška, Zdražil, Hudeček, Mužátko, Starý, Kordovský. Jámy: Benc Doležal, Halouska, Kondrát, Kubíček, Nedvěd, Novotný, Peňáz, Rezler, Růžička, Trčka.

OSTROV V. LOSENICE 7:3

Zhodnocení Martina Dostála (hráč, Ostrov): „V celém utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme dokázali přetavit v sedm branek."

Branky a nahrávky: Burian 2, Buchta, J. Gregar, Z. Gregar, Jurek, S. Pelikán (Kment 3, Buchta 2, Němec 2, Burian) Procházka 2, P. Neubauer (F. Hromádka 2, M. Veselý). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 1:1. Využití 0:1. Diváci: 22. Třetiny: 3:1, 3:2, 1:0. Ostrov: M. Gregar Buchta, Burian, Dostál, Dupal, J. Gregar, Z. Gregar, Jurek, K. Kment, Němec, S. Pelikán, P. Pelikán. V. Losenice: Jos. Rosecký F. Hromádka, Kamarád, Mich. Mach, Matěja, P. Neubauer, A. Pátek, Píbil, Procházka, Jar. Rosecký, M. Veselý, Zelený.

13. Ostrov 5 4 1 0 25:13 9

14. Slavkovice 5 2 2 1 27:20 6

15. V. Losenice 5 2 1 2 14:14 5

16. Jámy 5 0 0 5 14:33 0

SKUPINA O 17. AŽ 19. MÍSTO

PAVLOV BUKOV 2:9

Zhodnocení Miroslava Jana (trenér, Pavlov): „Bukov se od začátku jevil jako lepší tým a dokázal trestat naše chyby, kterých bylo víc než dost. Navíc nás opět trápilo zakončování někdy i vyložených šancí."

Branky a nahrávky: J. Kadlec, J. Chmelař (P. Jan, O. Lavička) F. Šikula 3, O. Jakeš 2, P. Šikula 2, J. Trávníček, T. Trávníček (L. Havránek, O. Jakeš, M. Svoboda, P. Šikula, J. Trávníček). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 16. Třetiny: 1:4, 0:2, 1:3. Pavlov: Černý, Klíma Šantrůček, Karásek, R. Dvořák, V. Doležal, Bečka, L. Barták M. Barták, Berka, J. Chmelař, Jan, Kadlec, Kasal, Lavička, Sokol. Bukov: Suchý Harvánek, Hořínek, Jakeš, M. Svoboda, M. Svoboda, Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, T. Trávníček, Večeřa.

17. Bukov 3 3 0 0 28:6 6

18. Olešná 3 1 0 2 8:12 2

19. Pavlov 4 1 0 3 7:25 2