Přestřelka se zrovila v zápase o 9. – 16. místo mezi Vatínem a Obyčtovem. V utkání padlo jedenáct gólů a nakonec se radoval Vatín.

PLAY OFF

SVĚTNOV - PŘIBYSLAV 5:6 sn

Branky: R. Toman 3, J. Strnad, L. Tůma – M. Kratochvíl 2, M. Janů, M. Teml, J. Veit. Rozhodující nájezd: T. Svoboda. Rozhodčí: L. Říčan, M. Hájek, S. Kopeček. Vyloučení 3:5. Diváci: 318. Třetiny: 0:3, 3:1, 2:1, - 0:1.

O 9. – 16. MÍSTO

OBYČTOV – OSTROV 1:6

Branky: L. Bartůněk – J. Paul 3, M. Dostál, P. Gregar, M. Kovář. Rozhodčí: M. Hájek, L. Říčan. Vyloučení 2:5, B. Trčka (Obyčtov) 10 min. OT. Třetiny: 0:2, 0:3, 1:1.

JÁMY – V. MĚSTEC 2:3

Branky: B. Doležal, M. Stehlík – J. Kubíček, L. Musil, M. Sochor. Rozhodčí: Z. Komínek, P. Štěpánek. Vyloučení 1:3. Třetiny: 1:2, 1:1, 0:0.

VATÍN – OBYČTOV 6:5

Branky: V. Macek 2, J. Bartoš, K. Sobotka, M. Straka, L. Šíma – J. Minář 2, J. Ondráček, R. Papáček, K. Straka. Rozhodčí: J. Mahel, P. Štěpánek. Vyloučení 3:1. Třetiny: 2:0, 4:3, 0:2.