Celá situace jej mrzí o to víc, že se loni v létě podařilo kádr Plamenů výrazně posílit. „Troufám si tvrdit, že jsme tu letos měli jeden z nejsilnějších týmů za poslední roky. Sezonu jsme si mohli užít se vším všudy,“ vysvětloval.

Zatímco v předchozím ročníku se Plameny po dlouhých letech neprobojovaly do play-off, tentokrát mělo být všechno jinak. „Už samotná letní příprava naznačovala, že máme kvalitu. V generálce na novou sezonu jsme třeba Dvůr Králové, který měl postupové ambice do první ligy, na jejich ledě přejeli 6:1,“ připomněl.

V sobotním duelu proti Karviné (v bílých dresech) bojovali házenkáři Nového Veselí (v červených dresech) statečně, na lídra extraligové tabulky to ale nestačilo.
Stále mají na čem pracovat. Lídr udělil Novému Veselí užitečnou lekci

Dlouholetý generální manažer žďárských hokejistů, dnes tedy sportovní, si troufal také na největšího favorita soutěže, znojemské Orly. „Moc jsem si přál vyzvat tým, který má profesionální podmínky a měl si letos hrát jakousi vlastní soutěž. Jsem přesvědčený, že i s pomocí našich diváků bychom je alespoň jednou vyklepli,“ přisvědčil.

Většinu volného času tak Šimon místo hokeje věnoval své chalupě na Podlesí. „Díky volnu jsem na ní udělal některé nezbytné věci. Tady mám svůj klid a pohodu,“ usmál se.

Nad dalším soutěžním ročníkem už ale přemýšlí. „Musí se zajistit spousta věcí. Ať už jde o složení trenérských týmů, registraci hráčů či různé aktivy. Není toho málo,“ sdělil Šimon.