I. LIGA JUNIORŮ
ŽĎÁR N. S. – H. BROD 2:7 (nedohráno)
Zvláštní utkání odehráli junioři na ledě Žďáru nad Sázavou. Svého regionálního soka jasně převyšovali a po 53 minutách vedli pohodlně 7:2. Jenže pak přišla ošemetná situace. Padlo neobvyklé množství trestů do konce utkání, a tak rozhodčí zápas ukončili pro nedostatečný počet domácích hráčů. O osudu utkání rozhodne STK.

Branky a nahrávky: 14. Fúzik (Slavík, Peška) 37. Jan (Ludvík) – 12. Kozlík (Chlubna) 23. Novák (Kozlík) 25. Kozlík (Novák) 26. Chlubna (Doležal) 33. Novák (Zdražil, Kozlík) 37. Doležal (Pecen) 53. Kubát. Vyloučení: 2x5+OK, 1xTH, 6:6 1x10min. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 1:5, 0:1 nedohráno. Havlíčkův Brod: Zvolánek – Němec, Musil, Křesťan, Pecen, Varga, Hynek, Kubát, Kozlík, Zdražil, Novák, Chlubna, Doležal J., Doležal O.