Hokej

21.11.2017

Jihlavská Dukla se trápí, nezkrotila ani Bílé tygry

Jihlava - Zase bez gólu! Na stojedenadvacet minut natáhli jihlavští hokejisté svoji střeleckou mizérii. V dalším extraligovém utkání marně bušili na branku Liberce a po nemastném neslaném výkonu prohráli 0:2.

21.11.2017

Není prohra jako prohra, vyprávět by o tom mohly mladé Plameny

Pardubice, Žďár nad Sázavou – Tři prohry, ale s naprosto odlišným průběhem i výsledkem. Tak vypadala víkendová vystoupení hokejových dorostenců Žďáru nad Sázavou. Zatímco ti starší sehráli v Pardubicích vyrovnanou partii, mladší schytali výprasky od Hradce Králové i Komety.

21.11.2017

Šedesát minut nestačilo. Hokejisté Meziříčí i Bíteše rozhodli o výhře

Blansko, Velké Meziříčí – Teprve až v 10. kole letošního ročníku Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska ztratili hokejisté Velkého Meziříčí první bod v sezoně. Horácký hokejový klub na domácím ledě zdolal Uherský Ostroh až v prodloužení. Nastavený čas si o víkendu zahráli také hráči Velké Bíteše. Vzhledem k postavení v tabulce byl pro Spartak souboj v Blansku velice důležitý, získané dva body mají rozhodně svoji cenu.

19.11.2017

OBRAZEM: Litvínov pokračuje ve vítězné sérii, Jihlava se opět trápila

Jihlava, Litvínov – V nepříliš radostné situaci se začínají ocitat hokejisté Jihlavy. V rámci 23. kola extraligy se představila na ledě lepšícího se Litvínova a boj o šest bodů nezvládla. Už pošesté v této sezoně nedokázala za brankářem soupeře rozvlnit síť. To na Severočechy zapůsobila reprezentační přestávka jako živá voda. Po ní totiž porazili doma Mladou Boleslav 6:3, v pátek vyhráli 3:1 derby v Chomutově a včera oplatili Dukle porážku z první čtvrtiny základní části.

17.11.2017

OBRAZEM: Gól přišel pozdě. Souboj nováčka s lídrem ovládl favorit

Jihlava - V hokejové extralize svedl los 22. kola k sobě nováčka z Jihlavy a západočeského lídra tabulky Plzeň. Na zajímavý souboj bratrů Kubalíkových však již nedošlo. Starší Tomáš sice v dresu Dukly nastoupil, ale mladší Dominik se vrátil do švýcarské ligy. Zápas se tak stal bitvou mezi brankáři Škarkem a M. Svobodou, v minulé sezoně spoluhráči, ze které vyšel vítězně plzeňský gólman.

16.11.2017

Naše dosavadní výkony mají k ideálu daleko, přiznává kapitán Plamenů

Žďár nad Sázavou – Hodně těžký a svým způsobem i nečekaný direkt schytaly hokejové Plameny v sobotním 14. kole II. ligy. To, že se z derby na ledě lídra z Havlíčkova Brodu vrátí s porážkou, by ještě takovým překvapením nebylo. Ale že zápas skončí vysokým vítězstvím Bruslařů 8:1 zřejmě čekal jen málokdo.

16.11.2017

Meziříčí v derby potvrdilo roli favorita

Velká Bíteš – Po dvou třetinách bylo hotovo. Ve šlágru 9. kola Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska hokejisté Velkého Meziříčí ani na sedmý pokus nezaváhali a z ledu Velké Bíteše si odvezli všechny tři body.

15.11.2017

Dukla zajíždí po reprezentační pauze do Vítkovic

Jihlava – Po reprezentační přestávce se ve středu znovu spustí stavidla hokejové extraligy. Jihlavská Dukla se představí na ledě Vítkovic, kterým v aktuální tabulce patří pátá pozice se 33 body. Tým z Vysočiny je na předposlední pozici se třináctibodovou ztrátou.

14.11.2017

Pytlík se v zámoří gólově prosadil

Dawson Creek, Fort St. John – Velice podařený turnaj sehrála za mořem česká hokejová reprezentace do 17 let. V kanadských městech Dawson Creek a Fort St. John se zúčastnila prestižního turnaje hráčů do sedmnácti let World Hockey Chalenge.

13.11.2017

Derby patřilo Velkému Meziříčí

Velká Bíteš – V 9. kole Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska došlo na derby mezi hokejisty domácí Velké Bíteše a Velkého Meziříčí. Papírové předpoklady se nakonec vyplnily, rozhodnuto bylo již před polovinou utkání, kdy hráči Horáckého hokejového klubu vedli 4:0.

12.11.2017

Derby rozhodla druhá třetina

Havlíčkův Brod - Rychle zapomenout. To určitě budou chtít druholigoví hokejisté Žďáru nad Sázavou po sobotním derby na ledě Havlíčkova Brodu. Plameny tentokrát totálně vyhořely a z ledu lídra skupiny Střed se vrátily s debaklem 1:8.

9.11.2017

K úplné spokojenosti pár bodů chybí, netají šéf Dukly Ščerban

Jihlava - Pozitiva zatím převažují. V hokejové extralize bylo odehráno dvacet kol, po nichž si vybrala první reprezentační přestávku. Nováček soutěže, jihlavská Dukla, má sice odehráno o utkání méně, přesto je předposlední místo v průběžné tabulce zřejmě méně, než očekávali natěšení fanoušci před návratem mezi tuzemskou elitu.

9.11.2017

Derby mladšímu dorostu nevyšlo

Havlíčkův Brod – Ve 14. kole extraligy mladšího dorostu čekalo na hokejisty Žďáru derby na ledě Havlíčkova Brodu. Mladé Plameny se z něj bohužel vrátily s prázdnou.

9.11.2017

Plameny se před derby v Havlíčkově Brodě vezou na vítězné vlně

Žďár nad Sázavou – Po skvělém úvodu rozpačitý závěr první čtvrtiny základní části, který pro změnu vystřídala série tří výher.

8.11.2017

Hráči Velké Bíteše zaskočili Brod na jeho ledě

Velké Meziříčí, Uherský Brod – Vítězně se před nadcházejícím vzájemným derby naladili v 8. kole Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska hokejisté Velkého Meziříčí i Velké Bíteše.

5.11.2017

Duel šampionů ovládla Kometa. Dukla pálila jen slepými náboji

Jihlava - Dva povedené brejky. Ve šlágru kola mezi Jihlavou a Brnem se radovali hostující hokejisté. Zaslouženě. Prokázali vyšší hokejovou kvalitu i lepší produktivitu a odvezli si domů plný počet bodů po vítězství 2:0.

5.11.2017

Plameny si hravě poradily s Pískem

Žďár nad Sázavou - Již třetí výhru za sebou si ve II. lize - skupině Střed připsali hokejisté Žďáru nad Sázavou.

5.11.2017

Velké sólo gólmana Jekela. Horácká Slavia vyhrála v Havířově

Havířov, Třebíč – Jediná přesná střela rozhodla duel WSM ligy mezi Havířovem a Horáckou Slavií Třebíč. V desáté minutě ji zaznamenal hostující křídelník Luboš Horký.

3.11.2017

Dukla ochutnala vlastní recept. Dva body ztratila v samém závěru

Jihlava - Hořký konec. Hokejová Dukla mířila k velmi důležité výhře nad tabulkovým sousedem. Pardubice ale v závěru dokázaly vygradovat svůj výkon, v power play vyrovnaly, a na samostatné nájezdy uzmuly i druhý bonusový bod.

2.11.2017

Martin Nečas: Musím na sobě dál pracovat

Brno – Dobrá zkušenost, kterou může zúročit. Tak hodnotí svoji krátkou anabázi v kanadsko-americké NHL, konkrétně v dresu Caroliny Hurricanes, český hokejový talent Martin Nečas. Osmnáctiletý hráč, který do velkého hokeje vykročil z rodného Žďáru nad Sázavou, se tak opět objevil v dresu Komety Brno.

2.11.2017

Střeleckou přestřelku Plameny zvládly

Pelhřimov - Sice po hektickém průběhu, ale úspěšně, zvládli hokejisté Žďáru nad Sázavou krajské derby 12. kola II. ligy - skupiny Střed. Z ledu Pelhřimova dovezly Plameny tři body za výhru 6:4.

31.10.2017

První výhru Dukly venku trefil ve Zlíně při nájezdech Kubalík

Zlín, Jihlava - Konečně! Až v devátém utkání sezony dokázali jihlavští hokejisté zvítězit na ledě soupeře. Povedlo se jim to ve Zlíně, kde se dlouhé minuty odehrávaly spíše taktické šachy. Vyrovnaný duel dospěl až k samostatným nájezdům, ve kterých rozhodl o zisku bonusového bodu pro Duklu Tomáš Kubalík.

31.10.2017

Hokejisté Velké Bíteše opět rozdávali body

Velká Bíteš – Ach ty konce zápasů! Zhruba tak nějak si v letošní sezoně musí pravidelně stýskat ve Velké Bíteši. Hokejisté Spartaku totiž v 7. kole Krajské ligy jižní Moravy a Zlínska podlehli Uničovu až v prodloužení 3:4. Hokejisté Velkého Meziříčí měli tentokrát volno, díky čemuž přišli o vedení v tabulce, na čele je vystřídaly Boskovice.

27.10.2017

OBRAZEM: Pirátům chyběly čtyři sekundy. Dukla slaví další velký obrat

Jihlava - Kapitánův koncert. Jihlavští hokejisté znovu prokázali bojovné srdce. Proti chomutovským Pirátům nabrali za jedenadvacet minut tříbrankové manko, přesto slavili vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Režisérem dalšího zmrtvýchvstání nováčka byl její lídr Tomáš Čachotský, který byl u tří branek svého celku.

26.10.2017

Martin Nečas opět oblékne dres Komety

Žďár nad Sázavou – Premiérové působení Martina Nečase v kanadsko-americké NHL mělo jepičí život. Odchovanec žďárského hokeje odehrál v dresu Caroliny jediný zápas, konkrétně necelých sedm minut v utkání proti Edmontonu a vrací se zpět do Evropy. V Brně se těší, že osmnáctiletý hokejový talent naváže na vydařený loňský ročník, v němž přispěl k zisku mistrovského titulu pro Kometu.

26.10.2017

Srdnatý výkon Velké Bíteši body nepřinesl

Velké Meziříčí, Boskovice – Stejně jako před týdnem si v 6. kole krajské ligy jižní Moravy a Zlínska vedli hokejisté Velkého Meziříčí a Velké Bíteše. Lídr tabulky opět prokázal svoji produktivitu, tentokrát jeho střelecký apetit odnesla Břeclav. Svěřenci kouče Zdeňka Pirochty sice v Boskovicích sahali po bodu, nakonec však odjeli s prázdnou.

26.10.2017

Plameny v Kolíně neuspěly, rozhodla závěrečná třetina

Kolín - Druhou čtvrtinu základní části II. ligy - skupiny Střed zahájili hokejisté Žďáru nad Sázavou na ledě Kolína. Dlouho vyrovnaný duel rozhodly dva slepené góly domácích v závěrečné dvacetiminutovce.

25.10.2017

S úvodní čtvrtinou soutěže hlásí Plameny spokojenost

Žďár nad Sázavou – Relativně spokojení mohou být s tím, jakým způsobem vstoupili do letošního ročníku II. ligy – skupiny Střed hokejisté Žďáru nad Sázavou. Ze sedmadvaceti bodů, které byly dosud ve hře, jich Plameny získaly sedmnáct a stíhají vedoucí duo Havlíčkův Brod, Tábor.

22.10.2017

Jihlava byla v Třinci hodná. Bez trestů, ale i gólů a bodů

Jihlava - Ustrašený výkon. Ani ve druhém vzájemném zápase nenašli jihlavští hokejisté recept na třineckého gólmana Šimona Hrubce. Po celý zápas jasně dominovali domácí Oceláři, kteří zaslouženě s přehledem zvítězili 3:0.

22.10.2017

Plameny po třech porážkách naplno bodovaly

Žďár nad Sázavou - Vrátili se na vítěznou vlnou. Druholigoví hokejisté Žďáru nad Sázavou si v dalším kole II. ligy - skupiny Střed poradili s českobudějovickým David Servisem a dál se drží v popředí tabulky.