Před formou Kopřivnice trenér Jan Běloch varoval. „Prezentuje se v dobré formě, daří se jí zejména v obraně,“ nechal se slyšet kouč Nového Veselí.

V úvodu utkání se oba týmy přetahovaly ve vedení. Kopřivnice ale začínala mít od desáté minuty navrch, Sokol naposledy vedl po střele Tomáška 5:4. Kopřivnice si postupně vypracovala až čtyřbrankové vedení, které korigoval v poslední sekundě Štěpán, a snížil tak na 12:15.

Po změně stran Nové Veselí zlepšilo defenzivu a po šesti minutách po úspěšném Tomáškově zakončení bylo rázem vyrovnáno – 16:16. Právě spojky D. Flajsar a Tomášek drželi svůj tým ve hře, ale druhá polovina druhého poločasu vyzněla lépe pro mírného favorita.

Havlíčkův Brod (ve světlém) podal v Šumperku dobrý výkon a odvezl si výhru 3:1.
Velké Meziříčí zachránili junioři, slaví i Havlíčkův Brod. Plameny vyhořely

Na straně Kopřivnice se prosazovaly opory Benítéz, Bukovský a hlavně Polcar. Hosté si vypracovali pětigólové vedení, které v závěru svěřenci Jana Bělocha už jen korigovali.

Kopřivnice se vyhoupla na páté místo, Nové Veselí je stále za branami play-off. Na desátém místě však ztrácí na postupovou osmičku pouhé dva body.

Nové Veselí - Kopřivnice 26:29
Branky a sestava Nového Veselí:
Schams, Martin Štohanzl - D. Flajsar 7/3, Tomášek 7, Krejz 3, Gregorovič 2, Štěpán 2, Jochman 1, Navrátil 1, Halíček 1, Ogoun 1, Popela 1, Bartůněk, Dlouhý, Melichar, Mir. Štohanzl.
Nejvíce branek Kopřivnice: Polcar 6, Bukovský 5, Střelec 4, Benítéz 4.
Rozhodčí: Horáček – Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 - 4/3. Vyloučení: 5:4.
Diváci: 270.
Poločas: 12:15.