O výsledku utkání rozhodl hned první poločas. V něm si proti předposlednímu celku tabulky domácí favorit vybudoval především díky dobré produktivitě sedmibrankový náskok – 18:11.

Ve druhé polovině utkání se sice Maloměřice snažily snížit a vrátit se tak do utkání, ale marně. Jejich ztráta se neustále pohybovala mezi šesti a osmi brankami. A právě osmibrankovým rozdílem také sobotní zápas skončil – 31:23.

Fotbalisté Nového Města na Moravě (v modrém) prožili po letním sestupu ze třetí ligy v moravskoslezské divizi D velice vydařený podzim

Házenkáři Nového Veselí tak úspěšně uzavřeli první polovinu základní části letošního extraligového ročníku. Ziskem dvou bodů opět posílili své šance na postup do vyřazovací části.

Zápas dalšího kola má celek z Vysočiny na programu už v úterý. Před televizními kamerami Nové Veselí na domácí půdě přivítá od 17.30 Duklu Praha.

EXTRALIGA HÁZENÉ MUŽŮ - 13. KOLO
NOVÉ VESELÍ - MALOMĚŘICE BRNO 31:23
Nejvíce branek: Tomášek 8, Jochman 5, Ogoun 3 – Koubek 5/1, Svoboda 4, Kachlík 4. Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler. Vyloučení: 6:2. ŽK: 6:2. Poločas: 18:11.