O NASAZENÍ A HERNÍM PROJEVU
Takovým způsobem jako v pátek musíme v play-out pracovat. Tedy tak, aby se hráči zlepšovali a vytěžili jsme z toho co nejvíce do budoucna.

O ZLEPŠENÉM TÝMOVÉM POJETÍ
Těší mě, že naše hra měla v útočné fázi, stejně tak i v defenzivě, mnohem lepší parametry než v předchozích dvou zápasech.

O INDIVIDUÁLNÍCH VÝKONECH
Potěšilo mě, že ti hráči, kteří dostali více času v předchozích zápasech, potvrdili, že si z toho něco odnesli a jejich výkony byly zase o kousek lepší.

Souboj o šest bodů čekal o velikonočním víkendu na fotbalisty Speřic (na snímku). Ti, ač nastoupili do duelu se Starou Říší oslabení, jej dokázali dovést k těsné výhře 1:0.
Konečně první jarní body. Fotbalisté Speřic zabrali v ten nejlepší možný okamžik

O „VÝPOMOCI“ SOUPEŘE
Měli jsme tentokrát ve hře větší klid, možná nám na to Hranice daly trošku více času. V některých situacích nás nedostupovaly včas, proto jsme to občas měli přece jenom jednodušší a dokázali toho využít.

O JEDINÉM NEGATIVU
V průběhu obou poločasů přišla pasáž, kdy jsme sice nehráli zle, ale pokaždé jsme neproměnili pět či šest střeleckých pokusů za sebou. To nás zabrzdilo a vrátilo Hranice zpátky do zápasu. Je možné, že pokud by na tyto pasáže nedošlo, mohli jsme zápas zlomit v náš prospěch a závěr by se odehrál v mnohem klidnějším duchu.