Oba celky čekají na premiérové body. Tým z Vysočiny chce hodit nepovedený start za hlavu a proti Cementu předvést výkon, který mu zajistí první výhru. „V prvních kolech se nám nepovedlo bodovat a tak se na zápas s Hranicemi musíme o to lépe připravit,“ neskrýval kouč Sokola Jan Běloch.

Jeho svěřence by opět měla hnát kupředu, jako již tradičně, skvělá divácká kulisa. „Hodláme ukázat od úvodního hvizdu, že chceme napravit náš výkon z posledního utkání v Brně, které se nám hrubě nepovedlo,“ přiznal lodivod Veselí.

Matěj Pelák z Hranic se během úvodních tří kol zapsal do listiny střelců v patnácti případech. Novoveselští Jakub Flajsar a David Šůstek shodně vstřelili po dvanácti brankách.

V 8. kole krajského přeboru Vysočiny se fotbalisté Chotěboře (ve žlutých dresech) představí na stadionu ex-divizní Bystřice nad Pernštejnem.
Foška se střelecky naplno rozjela. Odskáčou to ve šlágru i fotbalisté Kamenice?

Kdo bude dnes střelecky úspěšnější v ZDT Aréně? „Doufám, že bude od první minuty vidět, že hráči k zápasu dobře přistoupili. Musí být znát, že chceme napravit předchozí kola, která se nám příliš nepovedla,“ zdůraznil.

V minulé sezoně dokázalo mužstvo Hranic házenkáře Nového Veselí v základní části zaskočit remízou 26:26, utkání se však tehdy hrálo na Moravě.

Celková vzájemná bilance hovoří jasně ve prospěch Sokolu, který neprohrál s Cementem posledních osm zápasů. „Chceme nastartovat vlnu pozitivnějších výsledků i lepší hry a tím se odrazit od tohoto zápasu do další části letošního ročníku,“ dodal Běloch.

EXTRALIGA HÁZENÉ MUŽŮ - 4. KOLO
SOBOTA: NOVÉ VESELÍ – Hranice, Strakonice – Dukla Praha (oba 17.00), Karviná – Zubří (18.00), Kopřivnice – Plzeň (19.00).
NEDĚLE: Frýdek-Místek – KP Brno (17.00), utkání Jičín – Maloměřice 32:24 bylo předehráno v úterý.