Středeční zápas byl prvních dvacet minut velmi vyrovnaný. Oba týmy se přetahovaly o každou branku, ale Novému Veselí vyšel výborně závěr prvního dějství. Sedm vstřelených branek v posledních deseti minutách znamenalo poločasové vedení Sokola 18:14.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hráči Zubří. Těm se podařilo skóre vyrovnat a až do závěrečné pětiminutovky se oba celky přetahovaly o nejtěsnější vedení. Koncovka ale lépe vyšla Novému Veselí, které zvítězilo o dvě branky 29:27.

„Hodně moc bych chtěl celému mančaftu poděkovat. Bod z předcházejícího duelu proti Karviné byl nesmírně cenný a často se stává, že po takových zápasech je to ještě těžší. Kluci se však dokázali zkoncentrovat a takticky jsme se na Zubří připravili. Doufám, že takto budeme pokračovat i v dalších zápasech," usmíval se kouč Sokola Jan Běloch.

EXTRALIGA HÁZENÉ MUŽŮ - 12. KOLO
ZUBŘÍ - NOVÉ VESELÍ 27:29
Sestava a branky Nového Veselí: Schams, Štohanzl – Tomášek 6, J. Flajsar 6, D. Flajsar 5/2, Gregorovič 5, Šůstek 3, Navrátil 2, Štěpán 1, Halíček 1, Melichar, Krejz, Ogoun, Honc, Duroň, Jochman. Rozhodčí: Kučerka, Petruška. Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2. Vyloučení: 5:6. ŽK: 1:1. Poločas: 14:18