Obě mužstva se na utkání připravují a hodlají udělat maximum, aby zvítězily. Lídr tabulky má za sebou skvěle rozjeté jaro s prahne po tom, udělat další krůček v cestě za triumfem v soutěži. Zároveň ovšem tuší, že ho nečeká lehký duel. Stzačí si vzpomenout na podzim. Tehdy o radostínské prohře rozhodla až penalta na sklonku zápasu.

„Někteří hráči se mezi sebou znají, i to může značně ovlivnit průběh utkání“, poukazuje kouč záložního týmu Velkého Meziříčí Jan Dvořák, který věří, že jeho svěřenci potvrdí úlohu favorita.

Asistent trenéra a vedoucí radostínského týmu Vladimír Šíma oponuje a tvrdí: „Do Velkého Meziříčí nejedeme za žádnou cenu prohrát, domácí chceme potrápit a určitě se pokusíme překvapit.“

Trápí je zranění

Při posledním zápase v Batelově se zranil velkomeziříčský gólman Kučera, na jehož startem stále visí otazník. „Kučera tento týden vůbec netrénoval. Sám mi přijde říct, jestli nastoupí. Pokud ne, nahradí ho zkušený Invald,“ prozrazuje Dvořák.

Radostín se musí obejít bez jednoho z nejzkušenějších hráčů - stopera Minstra. „Bude nám chybět, ale musíme se s tím nějak vypořádat,“ burcuje Šíma.