BYSTŘICE B – MĚŘÍN 4:3

Zápas začal řadou nepřesnotí. To přerušil až únik Horáka, který obešel brankáře a otevřel skóre. Po půlhodině došlo ke kuriózní situaci, ve které měřínští obránci zapomněli na vracejícího se Königa po ošetření. Ten se nikým neatakovaný dostal až na hranici vápna, odkud přehodil gólmana Řeháčka. A když Cacek v poslední minutě první půle zvýšil na 3:0, zdálo se, že je po zápase. Jenomže hosté přišli do druhého dějství jako vyměnění. Naději vykřesal po úniku razantním zakončením Matoušek. Tři minuty na to uklidil odražený míč do sítě Kuřátko, který zařídil i vyrovnání, když se po rohu trefil ze skrumáže nůžkami. Domácí se ale ze šoku oklepali a obrat nepřipustili, naopak jim vedení vrátil svou druhou trefou v zápase Cacek. V nervózním závěru se sice Měřínští razantně tlačili do zakončení, ale další gól už nepadl.

Góly: 19. Horák, 32. König, 45. a 76. Cacek – 51. Matoušek, 54. a 61. Kuřátko. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Bystřice B: Dudáš – König, Hrubeš, Lukš, M. Nepejchal – Padrtka (56. Zítka), Horák, Špatka (46. Andrejs), Cacek – Karásek, Fulneček (46. J. Svoboda). Měřín: Řeháček – Matoušek, Letmajer, Chaloupka, Bublan – Šoukal, Kolda, Robotka (72. Král), Kružík – Tvrdík (83. Coufal), Kuřátko (77. Panáček).

ŽELETAVA – ROZSOCHY 0:0

Domácí po celou dobu obléhali branku soupeře, ovšem recept, jak překonat obranný val hostů, nenašli. Rozsochy se mohly spolehnout na vynikajícího brankáře Juračku a hrozily jen ze standardních situací, se kterými si jinak nezaměstnaný gólman Tománek poradil. Želetava hrála po celou dobu do plných a ostřelovala branku soupeře převážně z hranice pokutového území. Ovšem pokusy domácích borců končily buď v rukavicích Juračky nebo mimo tři tyče. Nejblíže ke gólu měl těsně před pauzou M. Vrbka měl, ale z trestného kopu orazítkoval pouze břevno. Podobný obrázek měla i druhá půle, kdy se hrálo pouze na jednu branku. Ovšem Juračka byl pro želetavské fotbalisty zkrátka nepřekonatelnou překážkou, a tak si hosté z želetavské půdy odváží cenný bod.

Rozhodčí: Křížová. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Rozsochy: Juračka – Zítka, Gál, Šibor, Klimeš, Ambrož (71. Novotný), Prosecký (89. Třešňák), Šafránek, Slavíček (80. Vališ), Bureš, Kučera.

VRCHOVINA B – MOHELNO 4:0

Zápas průměrné úrovně pro sebe rozhodli domácí čtyřmi brankami a to ještě neproměnili tři vyložené šance. První gól se zrodil už v 11. minutě, kdy Petr Follprecht předskočil gólmana i obránce a po dlouhé kličce zasunul do prázdné branky. Po půlhodině hry využil Follprechtův pas mezi obránce Mužátko. V 39. minutě si útočníci Vrchoviny své pozice vyměnili a po faulu na Mužátka kopal Follprecht penaltu, ale nedal. Po hodině hry utekl Michal Skalník, byl faulován a podruhé domácí nabídnutým pokutovým kopem neopovrhli, 3:0. Tečku za utkáním dal efektním lobem Němec.

Góly: 11. P. Follprecht, 30. Mužátko, 58. M. Skalník, 81. Němec. Rozhodčí: Bína. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Vrchovina B: Skryja – Blažíček, Králíček, J. Sklenář, Poul – M. Skalník (75. Němec), Šustáček, Josífek, Chrást – P. Follprecht (68. O. Follprecht), Mužátko (80. Pech).

STAŘEČ – KŘIŽANOV 2:3

Nováček soutěže sehrál s někdejším účastníkem I. A třídy vyrovnané utkání. Hosté se ujali vedení na konci úvodní půlhodiny hry. Stařeč odpověděla v 58. minutě Kaňkou. Jenomže celku ze Žďárska vrátil vedení za nedlouho Střecha z pokutového kopu. Domácí opět vyrovnali v 78. minutě Michalem Vodičkou. O šťastném vítězství Křižanova rozhodla 86. minuta, kdy se trefil Kubiš.

Góly: 58. Kaňka, 78. Michal Vodička – 28. Nobicht, 65. Střecha (PK), 86. Kubiš. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer – Invald, Střecha, Pálka, P. Burian – Petr (70. Němec), Studený (75. L. Burian), Trnka, Sedláček – Nobicht, Kubiš (88. Štěpánek).