Podle původního programu měla včera do bojů zasáhnout i Třebíč, ta si však svůj venkovní duel se Slováckem B odložila na příští středu. Kolo však bude zakončeno až o další týden později zápasem HFK Olomouc Orlová. Hanácký celek totiž včera bojoval v Poháru České pošty, kde se Slavií Praha prohrál 1:2.

HULÍN ŽĎÁR N. S. 2:0

Fotbalisté z Vysočiny včera nesehráli dobrý zápas, Hulín byl po většinu zápasu lepším týmem. První půlhodinka byla ještě celkem vyrovnaná, klíčový okamžik přišel krátce před pauzou, Hulín se dostal do vedení ve 37. minutě po střele Mršťáka. Krátce po změně stran se trefil i dobře hrající Krhůt, hosté sílu na zvrat nenašli.

„Nezopakovali jsme výkon z domácího prostředí, Hulín nás potrestal dvěma góly a zaslouženě vyhrál. My se zase musíme vrátit ke své hře z předchozích zápasů. V neděli ale hrajeme na půdě Uničova, což nebude jednoduché," uvedl trenér Žďáru Libor Štourač.

Góly: 37. Mršťák, 52. Krhůt. Rozhodčí: Šenkýř, ŽK: 2:1 (Michal, 89. Laciga Hlouš. Poločas: 1:0. Hulín: Vogl Vyskočil, Číhal, Ruman, Pácl, Krhůt (83. Barcuch), Červenka, Laciga, Dvořáček, Mršťák, Kopečný.

Žďár nad Sázavou: Pospíchal Veselý, Šindelka, Toufar, Vomela Bureš (70. Hlouš), Doležal (81. Mašek), Turek (65. Ločárek), Nedvěd (65. Zedníček) Michal, Pohanka. Nejlepší hráči: Laciga, Krhůt Šindelka.

Ostatní výsledky 15. kola: Opava Mikulovice 4:0 (0:0), Hlučín Olomouc B 1:0 (0:0), Prostějov Břeclav 1:1 (0:1), Zábřeh Uničov 1:1 (1:0), Zlín B Kroměříž 0:2 (0:0), odloženo: Slovácko B Třebíč (25. 9. od 16.30), HFK Olomouc Orlová (2. 10. od 16.00).

16. Mikulovice 7 1 1 5 6:14 4

Příští kolo: Břeclav Orlová, Uničov ŽĎÁR N. S., TŘEBÍČ Sigma Olomouc B, Kroměříž Mikulovice, HFK Olomouc Opava, Zlín B Hlučín, Slovácko B Hulín, Zábřeh Prostějov.