HUMPOLEC – VLAŠIM 1:5

Humpolečtí vzdorovali špičkovému týmu třetí ligy poločas. Po přestávce však nabral zápas takřka jednoznačný charakter.

Gól Humpolce: Staněk. Poločas: 0:1. Humpolec: Kříž – Keler, Pecha, Černík, Alenka – Paťha, Pícha, Schmiedl, Nenadál (46. Hes) – Beránek, Staněk (55. Bláha).

POLNÁ – V. MEZIŘÍČÍ 3:2

Polná v zápase vedla již 3:0. Favorizované Velké Meziříčí ale debakl nepřipustilo a dvěma slepenými góly snížilo na konečných 2:3.

Góly: 30. Adamec, 41. a 56. Tomas – Kratochvíl, Pokorný. Poločas 2:0. Polná: Mundok (46. Skočdopole) – Krčál, Adamec (70. Obořil), Pártl, Takács – Gondek, Kovář, Körber, Šimek – Tomas, Boháček. Velké Meziříčí: Trnavský – Berka (46. Z. Mucha), Fober, P. Mucha, Krejčí – Hort, Průša, Pokorný (46. Němec), Pánek (46. Loup) – Kolečkář, Havlíček (46. Kratochvíl).

ŽĎÁR - BYSTŘICE 4:3

Vcelku vyrovnanou hru v poli divizní Žďár dokonale zefektivnil a v poločase vedl už 4:0. Druhému dějství naopak kralovala Bystřice, které se třemi góly podařilo zápas zdramatizovat.

Góly: 18. Horák, 20. Zedníček, 40. Otoupalík, 43. Smetana – 60. Zbytovský, 62. Holý, 85. R. Sklenář. Poločas: 4:0. Žďár: Pospíchal (61. Lossgott) – Řeháček (70. Machatka), Heide, Šindelka – Otoupalík (46. Bratršovský) – Pátek, Mašek, Horák, Zedníček – P. Smetana, Bojda. Bystřice: Trávníček – Kozáček (35. R. Sklenář), Sysel, Veselý (76. Flídr), Mitáš – Vícha - Špatka (46. M. Svoboda), Zbytovský, Z. Sklenář, Buchta – Holý.

NÁMĚŠŤ N. O. – V. BÍTEŠ 6:2

Bíteš se představila na hřišti Náměště, která celému zápasu dominovala a zaslouženě vyhrála. „Hráli jsme v naprosto nové sestavě, kterou bych vzhledem k nevyřešeným přestupům nerad zveřejňoval,“ řekl bítešský trenér Josef Záboj.

Góly V. Bíteše: Antoš, Hammer. Poločas: 2:0.

DLOUHÁ VES – SVĚTLÁ 2:8

Ani jeden z týmu nenastoupil v optimální sestavě. V zápase se ale přeci jen projevila větší zkušenost hostujícího celku, který si s chutí zastřílel.

Góly: Lukačina (PK), J. Polák – Pecha 2, Císař 2, Kozlík, Klaus, Novotný, Karel. Poločas: 0:4. Světlá nad Sázavou: Březina – Dobrý, Valenta, Blažek, P. Dvořák (46. Novotný) – Karel, Císař, Kozlík, Klaus – Pecha (46. Vávra), Rezek

HLINSKO – ŽDÍREC 2:3

Ždírec vyrukoval na Hlinsko se čtyřčlennou obranou, ale ani to kýžený výsledek nepřineslo. Dekora sice vyhrála, ale obdržela dva góly, což trenéra Zemana nepotěšilo.

Góly Ždírce: 35. a 78. Hanovec (druhý PK), 15. Kolouch. Poločas: 1:2. Ždírec nad Doubravou: Žďánský – Kysilko (46. Sobotka), Čalkovský, Hanovec, Klupka – Blažek (46. Hromádka), Smejkal, Carda (46. Matějka), Šnobl – Hanousek (46. Máša), Kolouch.

TŘEBÍČ – HARTVÍKOVICE 1:4

Domácí fotbalisté na svého soka od začátku vlétli a odměnou jim byl vedoucí gól. Třebíč však po přestávce selhala v defenzivě a inkasovala hned třikrát.

Góly: 3. Pospíchal - 22. Horváth, 52. Hošek, 63. Yordanov, 72. Raušer. Poločas 1:1. Třebíč: Beer (46. Koubek) – Linhart, Václavek, Kopeček, Jedlička (46. Brabenec) – Rygl (46. Adamov), Vejmělka, Koníř, Smažil (30. Durda) – Pospíchal, Karásek. Hartvíkovice: Chalupa - Raušer (78. Matějek), Vodička, Záviška, Zedníček - Duša(46. Yordanov), Hošek, Neumann, Mičko(78. Duša) - Komínek(78. M. Sýkora), Horváth.

OKŘÍŠKY – VELKÉ MEZIŘÍČÍ B 1:9

Domácí sestava byla složená především z hráčů juniorky a dorostu. I díky tomu bylo utkání po celou dobu jasně v režii hostujícího mužstva.

Góly: 21. Kotrba. Poločas: 1:2. Okříšky: Fiala – Hekerle (23. Pešek), Večeřa Ivo, Křen, Večeřa Michal – Pastl, Koukal, Dočkal (22. Rampír), Jůza – Valenta, Kotrba (21. Rezek).